Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen tombhazban tarthato...

Milyen tombhazban tarthato allatot ajanlotok?

Figyelt kérdés

Olyan kisallatot szeretnek ami elsosorban nem nagy es nem budos.Mar volt tegngeri malacom de az nagyon budos volt igy eljajandekoztuk, volt cicam is de az kijart a hatso kertben es megmergeztek, igy elpusztult es az nagyon szorozott is...

Gondoltam egy kiskutyara ami igazan kicsi es a szore sem hullik nagyon, milyet ajanlanatok?

Olyan kellene ami bujos allatka


2014. nov. 16. 13:22
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
nem vagyok igenytelen....foleg egy olyan allattal nem ami halas is azert amit teszek...megnyugtatok mindenkit a macskam a legjobb ellatast kapta,nem volt egy percet sem elhanyagolva
2014. nov. 17. 14:40
 12/21 anonim válasza:
100%

"nem minden nap fert bele a programomba a napi ketrec takaritas...es zajosak is voltak ejszaka"

"a ketrec takaritassal csak annyi volt a gond hogy napi szinte unalmas volt es koltseges is a sok fureszpor meg stb..."

"csak koltottunk ra jo sokat, mert ugye draga a szena meg a fureszpor"



Akkor szerinted a kutyának a táp, az oltások, a féregtelenítések, a felszerelések stb. nem lesz drága és költséges? A kutya vételáráról nem is beszélve.

Meg ha a ketrec takarítás nem fért bele minden nap a programodba és unalmas is volt, akkor egy kutyával, hogy fogysz elegendő időt foglalkozni naponta? Meg akkor egy idő után a kutyával való foglalkozás is unalmas lesz neked és őt is el fogod ajándékozni?

Arról nem is beszélve, hogy az első pár hétben/hónapban 2-3 óránként ki kell vinni a kölyköt(amire ugyan csak időt kell szánni és ha a ketrec takarítására nem volt időd erre, hogy lesz?), hogy el tudja végezni a dolgát és még így is lehetnek balesetek, amit néha nagyobb meló feltakarítani, mint egy tengeri malac ketrecét kipucolni.

És elárulom neked, hogy a kutya is tud zajos lenni, sőt van, hogy ugat is, akkor azt, hogyan fogod elviselni? Főleg az első pár napban, amikor lehet, hogy az egész éjszakát átsírja egy kölyök kutya.

És a kutyával együtt jár a szőre is, úgyhogy, akit zavar, hogy szőrözik, annak inkább ne legyen kutyája!


Az alapján, amit leírtál szerintem neked egyáltalán nem való semmilyen kutya, sőt semmilyen állat sem!

Egyedül is el tudsz menni sétálni, ehhez nem kell neked kutya!

2014. nov. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Nem te vagy igénytelen, hanem a tengerimalac (nem kell sétálni vinni, nem igényel olyan fokú törődést, mint egy kutya). Még olvasni se tudsz?
2014. nov. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

De tudok olvasni es felfogtam amit irtatok...a tengeri malac nem kutya a kutya viszonozza a szeretetet mig a malac nem...és a kutya mivel eloleny valtozatos es nem unalmas mint mondjuk a ketre takaritas...es nem sajnalom arra a penzt amire megeri kolteni a kutya nem monoton allat mint a malac, a malac eszik alszik es piszkol jo sokat es jo budoset...tudom hogy egy kutya eleinte nem szobatiszta de megfelelo tanitassal szobatiszta lehet..szeretem az allatokat megha eddig mashogy is jott le a mondandombol de hamarebb torodok azzal hogy minden rendben legyen az allatal mint sajat magammal...

Lovagolni is jarok es azt kell hogy mondjam ha valami akkor a lo megtanitott arra hogy felelos legyek egy allatert aminek hazartalan onakarata van...

2014. nov. 18. 22:19
 15/21 anonim ***** válasza:

A tengerimalac is ugyanolyan hálás tud lenni, mint egy kutya...ha nem csak eteted, hanem naponta foglalkozol vele. Volt malacom, elég ragaszkodó volt, de én minden nap foglalkoztam velük, nem csak etetés és takarítás erejéig.

"A kutya élőlény"...A malac mi???? Növény???

A lovat meg hetente egyszer látod, az aztán tényleg nagy felelősség. :D

2014. nov. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
nem a sajatom a lovrarda tulajdona rajtam kivul meg lovagolja a masik versenyzoje a lovardanak, hetente egyszer telen suli idoben...tavasszal tobbszor nyaron meg hetekig lovardaban vagyok
2014. nov. 19. 21:28
 17/21 A kérdező kommentje:
idosen kaptam a malacokat mar remenytelen esetek voltak elajandekozas utan 2 honapra ra elpusztultak
2014. nov. 19. 21:28
 18/21 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy reménytelen. A költözéssel járó stressz pedig simán okozhatta a halálukat.
2014. nov. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 HalandoVegtelen ***** válasza:
Aranyhal, vagy vallami terariumban tartando allat, bar az nem nagyon bujik hozzad, max el toled :-/
2014. nov. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
epp ezert nem kell terrariumban tarthato allat
2014. nov. 25. 14:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!