Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Van olyan rovarirtó (muslica,...

Van olyan rovarirtó (muslica, légy), ami nem veszélyes a lakásunkban élő kisállatokra? (nyúl, tengerimalac, hörcsög)

Figyelt kérdés
Elsősorban elektromosra gondolok.

2014. nov. 30. 22:29
 1/7 anonim válasza:
CHEMOTOX, de az állatokra adj gázálarcot!
2014. dec. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Na jó a chemotoxal csak vicceltem szerezz egy 0,5 l flakont vágd le a tetejét (a nyílástól 4 cm-re) és fordítsd befelé az üvegbe. 1 dl vízbe keverj 4 teáskanál cukrot és öntsd bele, majd akaszd be olyan helyre, bejönnek. Tuti siker, ha valami nem világos írj!
2014. dec. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én ilyet használok tengerimalacok mellett (van fele ekkora kiszerelésben is, és van utántöltős, olcsóbban):

[link]

2014. dec. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Írok, köszi :D
2014. dec. 2. 21:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Az elektromos riasztók többféle módon működnek, az egyikbe betéteket kell tenni, abból párologtat valami mérget, de szerintem semmit nem ér.

A másik az ultrahangos, azt sem ajánlom, mert a tengerimalacok (de gondolom a többi rágcsáló is) kb. 50 ezer Hz-ig hallja a hangokat, piszkosul idegesíti őket is.

A harmadik a legjobb, az olyan mint egy kalitka, a közepén egy neoncsővel meg mellette két csupasz dróttal. A repülő rovarok mennek a fényre, az áram meg jól agyonvágja őket.

2014. dec. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez az a kalitkaszerű, ami agyonvágja őket: [link]
2014. dec. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

A cukros vizet kipróbáltuk, de sajnos egy szem rovar sem ment még a közelébe sem :(

Az elektromos jónak tűnik, illetve az Insecticide 2000 is használható lesz szerintem, úgyhogy fizu után beszerezzük őket, aztán kiderül. A továbbiakról még írok.

Köszönöm még egyszer.

2014. dec. 4. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!