Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Állatkínzónak minősülök ebben...

Állatkínzónak minősülök ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Van a szomszédomnak egy borzasztóan antiszociális kutyája, ami esténként kiszökdös az utcára és terrorizálja az embereket (néha meg is harapja őket). Gyakorlatilag mindenre és mindenkire rátámad (más állatok, emberek). Állatkínzónak minősülök, ha egyszer, amikor nekem akar jönni egy jó izmosat belerúgok (mondjuk úgy fej tájékban :D)? Ez a kutya tényleg menthetetlen, nekimegy az embernek majd otthagyja és ha rákiabál az ember ismét visszamegy és folytatja az acsarkodást.


Mielőtt a keményvonalas állatbarátok karóba húzatnának nekem is vannak állataim, sosem bántottam semmilyen állatot de ezt a DÖGÖT már a pokolba kívánom....és nem vagyok hajlandó semmilyen állatpszichológiai terápiákra hordatni a szomszédommal meg egyéb ilyen mostanában divatos dolgokra.


Állatkínzó lennék ha "visszatámadnék"?


2014. dec. 6. 07:38
1 2
 1/13 sippara ***** válasza:
100%
Azon kívül, hogy valószínűleg Istentelenül megharapna a kutya (amit talán meg is érdemelnél) nem érnél el semmit. Amikor utcán van, fényképezni, jegyző, rendőrség, kutyával való veszélyeztetés.
2014. dec. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem a kutya hibaja hogy ilyen,hanem a gazdae.ne rugdosd az csak rosszabb lehet azert ilyen mert alapbol vertek,vagy verik kajaval menj oda gugolj le lassa hogy nem bantod es egy taskat fogj magad elott a taska mar nem is tudom mit jelent de a kutyaknal jelent valamit. legalabiss en igy csinaltam mikor egy kobor nemet juhasz meg akart tamadni a vegen pedig porazon vittem a dokihoz hogy a chippet leolvassak.de az elozo valaszolo amit irt az csinald meg mert masra ha veled megbaratkozna akkor masra is veszelyes lehet.es ilyet ne kivanj hogy pokolba jutna mert belole is jo kutya lenne csak szocializalni kell.
2014. dec. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Inkább keresd fel a gazdáját, és mondd meg neki, hogy feljelented, ha kiszökni hagyja a dögöt.
2014. dec. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Mint mondtam, nem fogok ezzel a döggel jó pofizni (a saját gazdájának is nekimegy).


" (amit talán meg is érdemelnél)"


Miért érdemelném meg? Miért kell mindig a dögöt védeni csak azért mert állat? Bezzeg annak idején, amikor ezeket le lehetett lövetni a rendőrrel....

2014. dec. 6. 08:52
 5/13 anonim ***** válasza:
nem egy felelos gazda nem is kene neki kutya ha igy torodik vele hogy eddig eszre se vette.
2014. dec. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 mantis religiosa ***** válasza:
Az ilyen kutyánál az agresszió,(belerúgsz), csak még több agresszivitást fog eredményezni, nem biztos, hogy te nyersz a végén. Ha mindenképp meg akarod leckéztetni, a következő alkalommal, mikor látod, hogy kint van az utcán, menj ki egy vödör jéghideg vízzel, és mikor támad, öntsd nyakon. A hatás garantált lesz.
2014. dec. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem, ez jogos önvédelem, ha megtámad (mivel élet kioltására lakalmas) akár meg is ölheted. Viszont javaslom a parikaspray-t, jóval hatákonyabb, mint rúgdosni, ha nincs harcművészeti képzettséged (azaz amúgy nem tudod hogy kell verekedni)
2014. dec. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ez szerintem ami igy volt nem vedesnek szanom de valojaban a kutya nevelese a gazdan mulik.en sajnalom hogy igy ertelmezed mindenki mashogy fogja fel.nekem a kutyaim az eletem.nyilvan egy kutyat se bantkok mert mi emberek vagyunk ha nem a kutya erdekeben,de az emberek erdekeben csinald amit irtak mert a kutya nem lehet szabadon.lehet hogy akkor a gazdaja is kidobta azert hadja a dolgokat.jelents fel minnel elobb mert gyerekek is vannak az utcan gondolom.ha ar mas nem akkor te csinald meg hogy feljelented.
2014. dec. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
de hogy kell bantani mert valoban neked mehet. fel kell jelenteni szepen es a kutya jobb helyre kerul es ti emberek se fogtok az utcaba rettegni.
2014. dec. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 sippara ***** válasza:
Azért a "dögöt" kell védeni, mert ő - veled ellentétben - nem tehet a neveltetéséről, tartási körülményeiről, ő - szintén veled ellentétben - nem tud tenni semmit azért, hogy javuljon a helyzete. Amikor valaki ilyen helyzetben lát egy kutyát, két lehetősége van: segít, vagy faszagyerekeskedik. Ha segíteni akarsz, leírtam, mi a teendő, ha faszagyerekeskedni, akkor meg tudod magadtól, mi a teendő, csak számíts rá, hogy olyat fog a kutya a lábadon, hogy orvos operálja le róla az állkapcsát.
2014. dec. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!