Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Elhunyt háziállatokat (kutya,...

Elhunyt háziállatokat (kutya, cica) legális eltemetni a kertben? Be kell esetleg valahova jelenteni, hogy meghalt?

Figyelt kérdés
És milyen büntetés jár annak aki egy felnőtt nj-t pl. beb*sz a kukába? És ha a kukások nem veszik észre akkor mi lesz vele? Hova is viszik a "szemetet"?

2015. jan. 8. 12:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
98%

Honnan másoltam?

Innen:

[link]

2015. jan. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
67%

13:32-es válaszoló: jól látható a lapon 2011., és a szöveg 2003-as jogszabályra hivatkozik.


Amit én idéztem (13:23), az 2012-ben keletkezett, azóta folyamatosan módosított, „A jogszabály mai napon (2015.I.8.) hatályos állapota”

[link]


Annyiból mindegy is, hogy értékelésük csaknem egyforma (illetve, link odamásolása után: azonosak).


Csak az 1. válaszíró megnyugtatására: ilyen az értékelés. Ezt csak megmosolyogni szabad, nem bosszankodni rajta.

2015. jan. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
80%
Nem lenne baj, ha a gazdájának megmondanád.
2015. jan. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!