Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Tudnia kell hogy meghalt? (lent)

Tudnia kell hogy meghalt? (lent)

Figyelt kérdés
A napokban elpusztult a vadászgörènyem ami 9 èves volt de csak 2ève volt nálam.2 ève szerettem volna egy görit talàltam is egy hirdetèst ès el is hoztuk egy fiatal lànytól aki anyagi okok miatt megvált tőle.Az első hónapokban mèg èrdeklődött a göri felől de aztàn az utóbbi 2 èvben nem èrdekelte mer nem is ìrt..csak azutàn monta meg hogy egy idősebb göriröl van szó miután már elhoztam igy egy 7èves görit kaptam..szerintetek illene neki szólni hogy meghalt? Ès ha igen mègis mit írjak neki,hogy fogalmazzak??azèrt mègis csak 7 èvet volt a gazdija..18/L

#gazdi #Vadászgörèny
2015. febr. 17. 08:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Ahogy olvastam az elejét, azt válaszoltam volna, hogy nem kell tudnia róla.

A végénél viszont elgondolkoztam. Ha írsz neki, mint első gazdájának, akkor annyi is elég, hogy a napokban öreg korára elpusztult a görény. Sok örömet okozott neked is és örülsz, hogy a gazdája lehettél.


De ha már nem érdeklődik, akkor elengedte szerintem, lehet sosem beszéltek többet.

2015. febr. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha legközelebb kérdezi ,h mi van,akkor mondd el neki.szerintem felesleges ilyennel keresni
2015. febr. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én most megírnám neki, hogy mivel az élete nagyobb részét nála töltötte úgy érzed illik tudnia, hogy a görény elpusztult. Én arról is értesítettem a volt tulajdonost amikor az egyik lovamat el kellett altatni. Pedig jó 15 évet ár nálunk lakott a ló, addig nem sokat érdeklődött a volt gazda. De azért csak felhívtam, hogy mi történt.
2015. febr. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!