Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Tartasz/tartottál valami...

Tartasz/tartottál valami "extrémebb" állatot?

Figyelt kérdés

Pók, kígyó, skorpió stb. ami nem az a tipikus háziállat, hanem valami különleges. Bár mostanában már eléggé bő a választék mindenhol, de mégis, kíváncsi vagyok, kinek milyen különleges állata van/volt.


Nekem a legextrább eddig egy kúszógéb volt.


2010. febr. 16. 15:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kígyót tartottam. Vörös gabonasiklót. Sajnos a szüleim félnek tőle így nem lehet többet csak ha saját lakásom lesz. De biztos hogy lesz még.
2010. febr. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én csuklyás patkányokat tartottam. Először 2 lányt vettem,de kiderült pár hét múlva,hogy az egyik már vemhes volt,így 2 helyett hamarosan 14 patkány lett...Nagyon okosak,és aranyos állatok..Ellenben a hörcsögökkel(az is volt) nem harapnak egyáltalán...
2010. febr. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem csótányaim voltak:D
2010. febr. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer a spánielemmel kirándultam a közeli erdőben és találtam 2hetes kis rókát. Elvittem az állatorvoshoz és mondta, hogyha bírom, akkor neveljem fel. 5hetes koráig cumiból ivott. Utána 2hónapos korában kitettem ugyanabban az erdőben és elindultam a kocsival és futott a kocsi után kb fél kilóméter. Utána felvettem és azóta is nálam van:) Már 5éves:)
2010. febr. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
kilómétert*
2010. febr. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%

Ne bassz, tényleg van egy rókád??? Komolyan kérdezem!!

Linkelj már be kérlek egy képet, ahogy csücsül a kertben a rókád! :D :)

2010. febr. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
Nekem is van 1 rókám,énis pici korában találtam valaki elüthette hát megálltam és felneveltwm most 3éves
2010. febr. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam sünök rehaboltak.
2010. febr. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nekünk, szarkák, varjak laknak itt, valami betegség következtében nálunk maradtak.

de a család szeme fénye szibéria farkaskoma, bouncher.

őt egy csapda fogta meg, és ittmaradt.

olyan mint egy kutya.

2010. febr. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

na itt a kép a rókámról:D


[link]


[link]

2010. febr. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!