Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el, hogy a...

Hogyan érjem el, hogy a macska és az egér haverok legyenek?

Figyelt kérdés
Adott egy 4 éves korábban kint tartott házimacska aki jó egerésző, és egy fehéregér akit jobb lenne néha hagyni hogy szabadon járjon keljen... Hogy haverkodjanak össze, hogy akár egyedül is eljátszanak együtt úgy, hogy ne legyen vérengzés?

2015. ápr. 26. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:

sehogy. szerintem max az egeret rakd be olyan kis gömb alakú kerékbe. így ki tudod rakni, a macska se fér hozzá.

az egeret szerintem alapból nem jó ötlet hagyni egyeedül a lakásban. csak amikor ott vagy.

a macska meg ha szobacica lenne, el lenne lustulva, életében nem látott volna egeret. akkor megvalósítható lenne.

de a te cicád "sajnos" már vadászott egérre, ha meglátja a tiédet, szerintem elkapja. szóval én ezt hanyagolnám

2015. ápr. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ennyi idősen már nem lehet őket összeszoktatni. A macskában már ott az ösztön, pláne ha már többször is vadászott már. Csak azt tudom mondani, amit az első, hogy vegyél az egérnek egy futógömböt.
2015. ápr. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Aztán a macska majd a futógömbbel együtt fogja pofozni... szegény egér frászt kapna xD
2015. ápr. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tény... :D

Akkor a macskát addig arra az időre el kell zárni egy másik szobába. Jobb megoldás nincs szerintem.

2015. ápr. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!