Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kutya vagy macska? Indoklást is!

Kutya vagy macska? Indoklást is!

Figyelt kérdés
2015. ápr. 27. 22:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Lusta embereknek esetleg egy lusta macska jó választás. Legtöbb macska igényli, hogy foglalkozzanak vele, de nem akkor, amikor az ember akarja, hanem amikor ő akarja. Sok macska rohangál, zajt csap, hajnalban költi a gazdáját.
2015. ápr. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
A macska lusta embereknek nem jo valasztas. Ez hulyeseg.
2015. ápr. 29. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
Egyertelmuen kutya, sokkal husegesebb szerintem kedvesebbek is... A kutya a haznal van a macska csamborog ossze vissza.:)
2015. máj. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Általánosba jársz? Akkor semmi esetre sem kutya.Hamarosan középiskolába mész (ki tudja, az ország melyik részére), aztán egyetemre, főiskolára, megint máshova. Közben szerelmes leszel, gyermeket akarsz (vagy csak becsúszik) és ez mind a kutya rovására megy. A macska inkább az otthonhoz ragaszkodik, azt ne viseli meg annyira, ha otthagyod.
2015. máj. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Ez nem lehet kérdés! Pontosabban nem lehetne, egy háziállat nem egy bútordarab amit kiválasztok mert megy a szőnyeghez. Láttál már közelről ilyesmit? Nem tudod melyik állatot szereted, mit lehet ezen indokolni, mikor megláttam a kutyámat kiskorában, abban pillanatban beleszerettem és családtag lett. Ilyen hozzáállással kutyát semmi estre sem tarts. Az teljes embert és teljes odaadást igényel vagy szenvedni fog egész életében, Te meg csak mérgelődni fogsz vele. Akinek ez nem belülről jön és ilyen kérdést feltesz az alkalmatlan arra, hogy egy állat gazdája legyen.
2015. máj. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
Macska. Nekem két cicám van akik nem tudnának nélkülünk élni. Hosszú történetet nem akarok írni csak a lényeget. Az egyik cicánk kiskora óta velünk van. Sokat simogattuk, játszottunk vele. Mára egy 8 kilós, szépen kifejezve ku.va nagy macska lett (nekem a pici cicám). Sokan először félnek tőle pedig fejre is állíthatom egy ujjal nem érne hozzám. Sikerült kicsit túl kényeztetni úgyhogy kis köcsögök lett... és mi pont ezért imádjuk. :D A másik cicám nagyon kedves és hálás mivel sok dolgot átélt mire hozzánk került. De pont e miatt nem is olyan szelíd mint a másik. Ez nem azt jelenti h rettegés élünk. Néha ódákat h hagyjuk békén de nagy kárt ő se tudna tenni bennünk. Csak játék szinten verekedünk. :) Annyira hozzám van kötődve h ha reggel kinyitom az ajtómat ő az első aki dorombolva bérház rajta. A kutyákat is szeretem barátaim kutyái is ha ott vagyok leszarják a gazdit. :D De én cicát vennék.
2015. máj. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Előző vagyok. *nem ódákat hanem odakap, nem köcsögök hanem köcsög és nem bérház hanem bejön. Bocs csak auto correct
2015. máj. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 zsoli bácsi válasza:

Cica!

Nem kell minimum háromszor levinni sétálni :)

2015. máj. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Amelyik állathoz jobban húz a szíved!Nekem egy cicusom van aki egy nagyon ravasz furfangos okos és cuki :) tudd a cica mindig azt csinál amit ő akar ő nem fogja engedni hogy te légy a főnök ,hisz ő a főnök de nagyon aranyosak és tiszták
2015. máj. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Szerintem macska mert az a lakásban is elfér nincs vele probléma nagyon ember szerető és aranyos :)
2015. jún. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!