Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért szereti jobban a kutya...

Miért szereti jobban a kutya a macskaeledelt és a macska a kutyaeledelt?

Figyelt kérdés
A kutyának adom a saját kutyakajáját azt alig eszi de eszi,de a macskáét zabálja,a macskák még elég jól eszik a saját kajájukat de nagyon tolakodnak a kutyáéhoz.. Állandóan külön kell őket csukjam etesékor.Ehetnek egymáséból vagy ez nem jó? vagy nincs olyan táp ami macskáknak is meg kutyáknak is megfelel hogy egy kaját egyenek?
2015. máj. 18. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
ugyanaz a készítmény, kizárólag más van ráírva a konzervre
2015. máj. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert én úgy olvastam hogy eltérő valamelyikben több van amennyi kell és nem jó mind2 nek
2015. máj. 18. 22:39
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

most gondolj bele...ha józanul gondolkodsz és a polc elött állsz

két fajta készítményt látsz. Olcsót és drágát, hadd mondjam el neked, hogy a tesco-s kutya kaja ugyanaz mint bármelyik másik márkás kaja

2015. máj. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem,de ez nem tescos ez Josera Family a macskáké meg Friskies(tudom hogy kevés a hústartalma) és akk ezt a 2 őt összekeverjem és adjam egybe nekik?
2015. máj. 18. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!