Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Pusztítottál már el állatot,...

Pusztítottál már el állatot, ha nem volt más megoldás, hogy ne szenvedjen tovább?

Figyelt kérdés
2015. máj. 30. 12:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez most a macskás kérdésből jött? Ha igen, akkor vidd orvoshoz a macskát.


Én még nem. Olyan még nem volt, hogy ne lett volna más megoldás. A saját állataimat akkor inkább az orvos altassa el. Nem lennék képes agyonütni vagy hasonló.

2015. máj. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Gyümölcskosár ***** válasza:
100%
Én nem de nem is tudnám megtenni, nem lennék rá képes. Inkább állatorvoshoz vinném, hogy ne szenvedjen. Te már csináltál ilyet?
2015. máj. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen, onnan jött, épp az előbb olvastam egy kommentet, amiben azt javasolták, hogy csapja agyon egy lapáttal.
2015. máj. 30. 12:30
 4/12 anonim válasza:
100%

Sajnos kellett. Pár éve a 14 éves kutyámat. Habár állatorvos altatta el, de nekem kellett elvinni, így az állatorvos volt az "eszköz" amivel elpusztítottam.

Többszörös áttétes rákja volt(csont, tüdő, vese, máj, méh). 1 hét alatt épült le teljesen. Először húzta a hátsó lábait, majd egyiket el is törte, miközben megpróbált felállni(rák annyira meggyengítette), majd le is bénult a hátsó lábaira.

5 állatorvos látta 3 különböző városban, sajnos nem tudtak segíteni rajta.

2015. máj. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Gyümölcskosár ***** válasza:
És milyen állatot csaptál agyon?
2015. máj. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
én igen. kettőt. Az egyik egy gyík volt aminek a gerincét eltörte egy macska, a másik egy varangy amire rázáródott az elektromos kapu. Mindkettőnek olyan sérülése volt amivel még sokáig életben maradtak volna, de a végén biztos elpusztulnak, de addig is nagyon szenvednek.
2015. máj. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Második válaszoló, én nem, de asszisztáltam hozzá. Még gyerekként volt egy kiskutyánk, akit a szüleim nem oltattak be idejében, és fertőzést kapott kullancstól. Napokig bágyadt volt és nem evett, mire végre kihívták az állatorvost. Adott neki injekciókat, de azt mondta, ha rozsdabarna lesz a vizelete, nincs esélye, hívjuk ki, és elaltatja. Két nap múlva rozsdabarnát pisilt, bőgtem, mint egy hülye, és nem szóltam, reménykedtem, hogy mégis meggyógyul. (Voltam vagy tízéves.) De aztán láttam, hogy már iszonyúan szenved, a szüleim felhívták az állatorvost, de nem ért rá, csak másnap (bevinni nem tudtuk). Estére már látszott, hogy haldoklik a kutya, édesapám azt mondta, nem hagyja tovább kínlódni. Elzavart, de erősködtem, hogy akkor is ott leszek, ha katapulttal dob el. Én tettem egy pólót a kutya fejére, apu pedig egy csapásra megszabadította szegényt. Aztán együtt sírtunk. :(
2015. máj. 30. 12:37
 8/12 Gyümölcskosár ***** válasza:
100%
Ebben az esetben érthető, hogy ezt tette apud, állatorvos hiányában. Gondolom mindkettőtöket megrázott ez a dolog nagyon. :(
2015. máj. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Annyira, hogy azóta sem volt kutyám, és nem is lesz. Ennek több mint 20 éve. :(
2015. máj. 30. 12:49
 10/12 Gyümölcskosár ***** válasza:
100%
Az igen! :( Mondjuk ilyen esetben lehet nekem sem lenne több kutyám. Nekem jelenleg 2 kutyusom van, nagyon szeretem őket. A lány már 12 éve velünk van, félek is mikor jön el az ideje, hogy nem lesz velünk többé. Mondjuk ebbe még bele gondolni sem akarok. Szerencsére még nagyon eleven, egészséges. :) Nem néz ki 12 évesnek. :)
2015. máj. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!