Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá anyát, hogy...

Hogyan vegyem rá anyát, hogy lehessen egy kutyám? Apa benne lenne, csak elváltak :S.

Figyelt kérdés
2010. febr. 28. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Hány éves vagy? Milyán kutyát szeretnél? Tudnál róla rendszeresen gondoskodni? Gyakra nelőfordul hogy a gyerek kap egy kutyát a szűlö nem szereti a gyerek is megunja és az utcára kerül! Ha nem vagy még elég idős hozzá hogy egyedül gondoskodj róla és anyukád nem szeretné ne erőltesd!
2010. febr. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen mondd azt h hiányzik apukád és vele akarsz lenni, ha megengedi h oda költözz hozzá akkor már sinen vagy!
2010. márc. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vedd rá apádat, hogy vegye rá anyádat, hogy lehessen kutyád! Nekem így lett internetem :)
2010. márc. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Az én gyermekeim is szeretnének kutyát, de nincs rá pénzünk. Én elmagyaráztam nekik. És azt is, hogy innen bármikor kirakhatnak, mert albérletben lakunk, és akkor ki tudja milyen helyünk lesz. Helyette viszont megengedtem a cicákat, vettem a lányomnak egy csíkos fűegeret, a kisfiamnak egy veszélytelen madárpókot.persze örültek, de Így is én gondozom szinte mindet ...Valószínű anyukádnak is jó oka van rá, hogy nemet mondott. Ha apukád nem lakik veletek, ő könnyen mondja, hogy lehet kutyád.....Mellesleg, a macskák nem büdösek...
2010. márc. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ! ugy vagyok , hogy anyanal 1 hetet, aztan apanal 1 hetet. .
2010. máj. 7. 14:57
 6/6 anonim ***** válasza:

hát.. a kutyának se lenne jó ha egy hétig itt lakik egy hétig ott.... amúgy meg a kutyák nem büdösek (utolsó): megfelelő gondozás! Nekem is van három kutyám és az egyik is csak azért volt büdös múltkor mert beleesett a Dunába. De meglett fürdetve és nem büdös... Na mindegy szerintem kérj anyudtól egy hörcsögöt, tengerimalacot és, ha anyud látja, hogy gondoskodsz róla: eteted, te takarítod, játszol vele (igen, rágcsálókkal is lehet játszani) akkor lehet látja, hogy a kutyára is érett vagy, de lehet hogy jobban kell majd tanulnod, hogy anyud ne hivatkozzon erre... Nekem mindig azt mondták, mikor még nem volt kutyám, hogy ha jó lesz a bizim akkor kaphatok... Na ez bekövetkezett, most márt lóért pitizek ^^ No mindegy... Meg járhatsz anyud kedvében, házimunka kerti segítségek.. jó hogy eszembe jutott meg ha lakásba laktok lehet ha meg is engedi hogy legyen kutyád, ne egyből egy Bull Mastiff-ot kérj! Nem kevés munka van vele.... Meg ha kicsi is... Reggel le kell vinni sétálni, délbe, délután, és este.... Bár 3x is elég lehet... Figyelni kell ne unatkozzon, mert rájöhet a "rongálhatnék" sokszor előfordul...



Bocsi a regényért! Remélem kapsz kutyust! :)

2011. ápr. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!