Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » 3cica,1teknős,1sün sok lenne...

3cica,1teknős,1sün sok lenne egy embernek?

Figyelt kérdés

van 3 cicám(1 kisebb és 2 idősebb, közel a 10 évhez)

most veszek a héten egy kis vízi teknőst. még szeretnék a közeljövőben egy sünit is. ez már sok lenne?felelősnek tartom magam, de mit gondolnának az emberek, hogy gyűjtöm az állatokat?

persze nem rögtön a sünit de még a nyáron szeretném azt is.

ez nem lenne túlzás?


2015. júl. 9. 16:30
 1/4 A kérdező kommentje:
a cicák kintiek, a két kisállat meg benti lenne
2015. júl. 9. 16:31
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem nem. tipikusan nem olyan állatok, akik annyira igénylik a társaságod :D

nekem egyszerre volt 5 macskám, 1 kutyám, 2 mongolegerem, 1 patkányom, 1 fehér egerem, 1 zebrapintyem, és 1 gould amandinám. nah itt már voltak gondok :D de szerencsére sok időm volt, és mindenkivel tudtam foglalkozni :)

2015. júl. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem egy időben 2 kutyám, 2 nimfapapagájom, 1 ékszerteknősöm, és halaim is voltak. Mindegyikükkel tudtam foglalkozni. Ismerek olyanokat, akiknek még több házi kedvencük van otthon. Ha valóban felelősnek érzed magad ezekért az állatokért, és tudod, hogy mindegyiknek biztosítani tudod a szükségleteit, emellett van időd minddel megfelelően foglalkozni, akkor egyáltalán nem sok. Valakinél egy kaktusz is elpusztul, valakinél egy "kisebb állatkert" is boldogan eléldegél. Azzal meg ne foglalkozz, hogy mások mit mondanak, te szereted az állatokat, és kész. Viszont tényleg csak akkor vállald be, ha tudsz velük foglalkozni mert ha tényleg állatbarát vagy, nem akarsz nekik rosszat. Sok sikert és szép élményeket a neveléshez! :) (Amúgy a sünik eszméletlenül cukik! :) )
2015. júl. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"mit gondolnának az emberek" - kit érdekel????

5 állat még különben sem állatgyűjtés

Ha tudsz nekik elég zavarásmentes helyet biztosítani, ki tudod elégíteni a fajspecifikus igényeiket, és lesz időd gondozni őket és törődni velük, akkor miért ne?

(Nekem 2 macskám, 2 hörcsögöm, 2 papagájom és 40 halam van, de én is tervezek még egy hörcsögöt. Nem tartom kórosnak, igaz, sok időt töltök a gondozásukkal, de egyáltalán nem fáradság, és szeretek velük foglalkozni - pl. egy kis akvárium- / terráriumtisztítás számomra nem munka, hanem kikapcsolódás stb.) Kinek mi köze hozzá??? Mindenki gondol, amit akar...

2015. júl. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!