Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A Sün megeszi a macskát?

A Sün megeszi a macskát?

Figyelt kérdés
Este van, és találtam egy sunit a kertunkben... Felek... Vannak macskáink is (1 anyuka+ 3kismacska (3-4 hetesek)), és a kérdés; a sün megeszi a macskákat?

#Sün megeszi #a kismacskáinkat?
2015. júl. 29. 23:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Rambósün :D
2015. júl. 30. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell félned, a sün apró rovarokkal táplálkozik, esetleg gilisztákkal, csigákkal, meg ritkán kisebb egerekkel. De a nagyobb testű állatoktól fél. Macskát nem eszik, és gondolom, a macskáitok nem a kertben vannak, szóval fizikailag sem tud hozzájuk férni. A sün meg nem fog a házba bemenni.
2015. júl. 30. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
45%
ja amúgy, ha sün alatt a rendőröket érted, tudtommal azok sem esznek macskát
2015. júl. 30. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
10%

Te milyen irritáló vagy "Toyota"


Nem érdekel ha olyan módon válaszolsz mint ha meg sem sértett volna, sőt még örülsz neki mert tudom hogy ez egy mód, de nem sül le a pofádról a bőr hogy félti a kismacskáit te meg itt viccelődsz?


Ha nem vagy képes normális válaszokat adni akkor menj el innen! Nem vagy hasznos tag.


Nem sokat veszítaz oldal maximum egy trollt.


Amúgy hogy egy példával éljek valamelyik válaszodra: Te honnan tudod hogy hol van a 438. ajtó egy épületben? Nem, nem megkeresed hanem megmondják.

Itt is ez van... Nem fogja megvárni a végeredményt hanem megkérdezi és ha nem számára megfelelő válasz érkezik amiről feltételezni lehet hogy igaz akkor elteszi a kismacskákat.


Gondolom egy 16 éves kis kölyök vagy aki az életét a GYK-n tölti.

Nem azért írtam ezt hogy veszekedést generáljak hanem azért hogy ne adj téves információt az ártatlan kérdezőknek.


Tehát tűnj el!

2015. júl. 30. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
64%
adtam én már itt nemkevés normális és hasznos választ, a 75% minden bizonnyal dísznek van. csak egy kicsit gondolkodni kellene, hogy egy sün megenne egy macskát, egyszerűen lehetetlen. úgyhogy már maga a felvetés is komolytalan hatást kelt. a bolhából kellett itt most elefántot csinálni, de semmi gond, pumpáld csak a vérnyomásod tovább, nem nekem lesz rossz, és ha belegondolsz, ennek a kérdésnek semmi értelme. annak meg külön örülök hogy ilyen fiatalnak nézek ki, a felnőttkort már bőven betöltöttem :'))
2015. júl. 30. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
52%

Áhhh. A sünik rovarokat esznek, gilisztákat, esetleg csigákat.

Meg kutya- és macskakaját :)


Szóval, ha ennyire parázol, akkor:

- a macskák etető helyét kellene messzebbre költöztetni az alvóhelyüktől

- rendszeresen elmosni a táljaikat, összeszedni a maradékot

- a kismacskákat meg elérhetetlenebbé tenni (minimum néhány téglát a ládájuk alá tolni, bevinni őket a házba, az anyamacskát kinti-bentiként tartani, ivartalaníttatni, hogy véletlen se legyen kismacska)

2015. júl. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
50%
Ha a sün olasz, akkor megeszi a macskát!
2015. júl. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm minden kedves es (hasznos) válasz íróknak,😚😚😍 és Toyota, vagy aki hazugságokat irt., egyáltalán nem féltem attól amit irtatok...😏😵😲 Ennyit errol... És aki a Toyotával “veszekedett”, annak és nagyon köszönöm, és igaz...😁😄️️ Toyota le lehet kopni🙀🙀😤😒😒
2015. júl. 30. 10:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!