Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a bébi cica vagy...

Eszter2005 kérdése:

Szerintetek a bébi cica vagy a tengerimalac a cukibb?

Figyelt kérdés
szerintem ugyan olyan cukik

2015. jún. 4. 19:45
 1/8 anonim válasza:
ez most komoly xD...amm a cica cukibb
2015. jún. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mennyire baby cica? Mert nekem kb olyan 1 hónapos kortól jönnek be, mikor már nem csak csúszkálnak, hanem talpra is állnak. De akkor nagyon nagyon! :) A tengerimalac szerintem félelmetes, nekem nem jön be.
2015. jún. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem mindkettőm van. Alapjáraton macska mániás vagyok, már anyukám hasában is tartottam macskát, csak anyu azt hitte az az övé, de nem, engem jobban szeretett.

Tengerimalacaim két éve vannak, imádom őket is,mint minden rágcsálót. Úgyhogy szerintem is egyaránt szerethetőek, és édesek. De az összes kölyök állat nagyon édes. ✌

2015. jún. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én a rovarokon kívül minden állatot szeretek/aranyosnak tartok.

persze nem ölelném keblemre a medúzát, de értitek:D


nekem van most 2 kiscicám, 1,5 hónaposak, most kezdtek el enni. nagyon tüneményesek, de én nagyobb koruban is ugyanúgy szeretem őket, ha nem jobban. kandúrom és nőstényem 7-8 évesek, imádom őket.

szóval szerintem nem függ mérettől, de tény, hogy kisebb korkban a legcukibbak:)

2015. jún. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Egyértelmű ,hogy a cica a cukibb. :)
2015. jún. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szerintem mind kettő egyébként köszi a válaszokat
2015. jún. 6. 12:08
 7/8 anonim válasza:
Szerintem eggyaránt cuki mind a kettő.🐹+🐱=💕👍
2015. jún. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
a 2. kommentolónaka tengerimalac hogyan lenne félelmetes
2015. jún. 18. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!