Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Darazsak fészkeltek be a...

Feketéné Gabi kérdése:

Darazsak fészkeltek be a lambériánk alá. Se kifüstölni, se vizzel kiirtani nem tudjuk. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
2015. aug. 16. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Sok nyílása van a lambériának? Én eltömíteném a nyílást pur habbal
2015. aug. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

rengeteg darazsunk van, sosem volt még ennyi, az összes ablakunk sarkába százszámra gyűltek, pedig nekünk repedés sem volt falon.

itt, ezen az oldalon adtak egy jótanácsot, vagyis ajánlottak egy szert, mindjárt megkeresem.


a tescoban kb 900 ft volt.

kételkedtem, bevallom, mert ugye nekünk kívül vannak, és gondoltam, bármilyen vegyi anyag, az csak elpárolog egy idő után, és visszajönnek. de nem. ez a cucc egyből kinyírja őket, és azóta sem jöttek vissza. ha befújsz a lyukakon, ott döglenek meg, és nem is lesz utánpótlás.


valamelyik okos meg azt ajánlotta, hogy tegyek oda nekik cukros vizet, abba beledöglenek. aha, meg az atyaúristen összes létező rovara idejön a cukros szagra.


na keresem.......


[link]

2015. aug. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A Tengerész ***** válasza:
Nekünk a BioKill nevű anyag vált be, [link] Ez külső téren is használt (hangyák) ellen.
2015. aug. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Vivien Holló válasza:
ha van féktisztítótok az tökéletes ha lefújjátok
2015. aug. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
költözzetek el! :D
2015. aug. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pur habbal ne tömd be a nyílást se mással, azzal csak rontasz a helyzeten. A lambériát lazán ki fogják rágni és mennek be a szobába. Más utat a külvilág felé úgyis találnak, és az messzebb lesz a fészektől nem lehet írtani vagy csak nehézkesen bontással
2016. okt. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!