Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kiscicával szeretnék játszani...

Kiscicával szeretnék játszani lézer pointerrel. Milyen üzletekben lehet ilyet kapni olcsón?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem találok olyan üzletet, ahol ilyet árulnak. Hol lehet kapni szerintetek? Max. 2000 forintot áldoznék rá. Egyébként netes oldalakon meg lehetne rendelni, de mindig kb. 1000 ft a szállítási ár, de azt nem akarom kifizetni, valamelyik üzletben szeretnék venni! Köszi a segítséget.

2015. aug. 19. 23:02
 1/9 anonim ***** válasza:
piac
2015. aug. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Általában olyan cuccokat búcsúkor lehet vásárolni ott helyben, vagy ilyen rendezvényeken :).
2015. aug. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
53%
Conradnak nézz utána, ott van ilyen és üzletük is van, nem csak kiszállítás. Egyébként tapasztalataim alapján az már az állatkínzás határát súrolja, iszonyatosan bekattintja őket, szerintem nem érdemes ezzel játszani. A mi macskánkkal amikor kicsi volt, néhány alkalommal játszottam így, az egy dolog, hogy megzavarodik, utána fél óráig keresi. De a durva az, hogy ,ár évek óta nem csináltam ezt de még mindig ugrik és jön ha a lézer kulcstartóját hallja, és ugyanúgy keresi egy ideig.
2015. aug. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem sem játékra való, adj neki golyót, labdát inkább. Nem is mindegyik macska szereti. Van, amelyik rájön, hogy nagyon bepörgeti, ezért inkább elmenekül az "élmény" elől. Aztán az is frusztrációt okozhat, hogy nem tudják elkapni. Van, amelyik megtanulja, hogy emiatt nem is érdemes vele foglalkozni. Inkább hagyományos játékokat ajánlok, amivel van testi kapcsolat.

De egyébként legolcsóbban ebayről lehet venni, ott pár száz forint és nincs postaköltség. De az ilyen mozgó kínai cuccos árusoktól is olcsón lehet venni lézeres toll vagy lámpa formájában.

2015. aug. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, és persze a szemre is veszélyes.
2015. aug. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
2015. aug. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utálom a macskákat, de lézerrel még én se szivatnám őket. Játszál vele kisméretű labdával.
2015. aug. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha már ebay, akkor 200 Ft-ért is van.
2015. aug. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Budapesten inkább olyant kell külön keresni, ahol nem lehet kapni valami kütyüt, amiben nincs egy kósza kis pointer, már csak játéknak is bele teszik már mindenbe. A legkisebb bazárban is ha ilyent keresel, mát kínálja is, hogy melyiket. Ami kislámpában van vagy ami öngyújtóban, esetleg csak kulcstartzón fityegőt kérsz..


Különben még a fára is felmegy a cica, ha a törzsén felviszed a piros pontot. Úgy rohan eleinte utána, mint ha távirányója volna. :) Később, ha már megszokta, hogy úgysem tudja elkapni, akkor rá unhat.

2015. aug. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!