Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Költöztetni akarnám a kígyóim...

Költöztetni akarnám a kígyóim terráriumát a 7. kerből a 12. kerbe. A méretek: 160x60x70cm. Tudnátok valakit ajánlani?

Figyelt kérdés
2015. szept. 7. 11:36
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
De azért csak több tapasztalata van miképp bánjon, hol emelje meg. Ha meg mégsem akkor a cég garanciát vállal és nem nekem kell intéznem az új terráriumot ;)
2015. szept. 7. 12:40
 12/19 A kérdező kommentje:
Az a baj, h teljes mértékben ostoba vagy. Valószínűleg a mértékegységeket sem sikerült rendesen bevágni általánosban. Ellenkező esetben lenne némi fogalmad arról, hogy egy ilyen terrárium cipelése nem piskóta. Egyrészt, mert sérülékeny, másrészt, mert nehéz... Na puszi-pacsi
2015. szept. 7. 12:42
 13/19 anonim ***** válasza:

Elemeire szedni, helyben újra összerakni.

Költöztető cégeket körbe telefonálni.

Futárral elküldeni érték biztosítva.

Megkérni 2 havert, bérelni egy kis tehert,elvinni, örülni!


hirtelen ennyi jutott eszembe.

2015. szept. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Ügyet Lenke ***** válasza:
81%
ostoba az te vagy, többet cipeltem mint te, nem kellett szakcégre bízzam, értékes és kényes dolgokat is, te vagy a buta mert egy egyszerű terrárium áthelyezésből ekkora gondot csinálsz, másra akarod bízni és a felelősséget is hárítani...tipikus "fogjuk meg, s vigyétek" hozzáállás...s miért írsz ki kérdést, ha már a második hozzászólásban pattogsz, s neked semmi sem jó...?
2015. szept. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Látom reménytelen vagy... hagyjuk....
2015. szept. 7. 14:28
 16/19 anonim ***** válasza:
58%
Ha az a gondod hogy megserulhet akkor egy profi koltozteto ceget kell megbizni, nekik van mindenfele dobozuk, beleteszik kibelelve pokroccal es mar viszik is, semmi esely hogy megseruljon.
2015. szept. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Hogy kerult a terrarium a mostani lakasodba? Mikor epitettek a hazat, mar benne volt? Ha nem, akkor ugyanugy viszed at az uj helyre, mint ahogy idehoztad.
2015. szept. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Aki építette a terráriumot már nem csinál ilyeneket mert gerincsérve lett :(

Egyébként találtam korrekt költöztetőt, tegnap voltak nálam és azt mondták, mivel több mint 100kg-ról beszélünk, h ők ezt így nem vállalják mert félő, h eltörik! De holnap visszajönnek egy nagy bútorlappal amit alá tudnak tenni, ezáltal stabilabb lesz és úgy elviszik! Drukkoljatok ;)

2015. szept. 10. 08:19
 19/19 A kérdező kommentje:
Ezúton is megköszönném az okosokat akik azt javasolták h hívjak taxit és tegyem bele a csomagtartóba, ill h "dög" vagyok én magam megfogni és elvinni A-ból B-be! XD
2015. szept. 10. 08:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!