Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit kell tudni a dzsungik...

Mit kell tudni a dzsungik terhességéről?

Figyelt kérdés

Nemrég kaptam egy kicsi lány dzsungit. 7 hetes, de nem tudom hogy mennyi idő mulva lehetnek kicsinyei, és hogy miit kell róla tudni. A történet az, hogy a barátnőmmel öszebesszebeszéltúnk:

ő is szeretne egy dzsungit csak fiut, és nekem lányom van. Szóval szeretnénk őket pároztatni, csak hát nem tudjuk hogyan.... azt terveztük, hogy átviszem az enyémet hozzájuk, náluk marad 2-3 napig, aztán hazaviszem, és miután majd valamikor ellett én egy fiut tartok meg, a barátnőm egy lányt, (persze elkülönitve) és a többit eladjuk. Ehhez szeretnék infókat!!!! Kérlek segitsetek!


2015. szept. 7. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem szabad együtt tartani az anyát a gyerekkel sok ideig, minél hamarabb szét kell szedni őket.
2015. szept. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nektek csak 1-1 kell, de akár 10 is világra jöhet.


Előre beszéljetek egy állatkereskedéssel.

2015. szept. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De kb mennyi idő mulva?
2015. szept. 7. 17:57
 4/6 A kérdező kommentje:
A többit elajándékoznánk,mert egy csomó barátnőnk kért
2015. szept. 7. 17:58
 5/6 anonim ***** válasza:

amúgy komolyan olyan ördögtől való lenne elmenni a barátnőidnek a boltba,vagy a tenyésztőhöz és venni egy hörit?ezek nem olyan drágák. amúgy eladni nem fogod tudni,ezt most megmondom.

én nem tenném ki a kisállatom életét a szülés és a vemhesség veszélyeinek. és sajnos sokszor előfordul,hogyha legyengülve ,vagy nem biztonságban érzi magát a mama,akkor megeszi a piciket..ezzel is számolni kell. és nem szabad őket sokáig együtt tartani és csak azonos neműeket tarts

2015. szept. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sokan azt mondták hogy két egyneműt semmiképp ne tartsakegyütt :/
2015. szept. 7. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!