Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Minden csacsi szomorú?

Minden csacsi szomorú?

Figyelt kérdés
Legalább is Internetes fényképeket böngészve mindegyiknek olyan szomorú az ábrázata. Egyáltalán, szeretjük és megbecsüljük mi, emberek a szamarat, aki már a Bibliában is fontos szerepet kapott, és a kutya meg a ló mellett az ember legjobb, legrégibb barátja? Van a csacsiknak valamilyen "érdekvédelmi szervezete"? (Most ebtenyésztő klubokhoz hasonló valamire gondoltam.) Ha nincs, létre kellen hozni! Ki áll mellém? Elég egy eszmei támogatás.
2010. márc. 13. 08:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
72%
nem minden
2010. márc. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Most, ahogy mondod, valóban keveset foglalkozunk ezzel a kedves, jámbor haszonállattal. Én támogatlak, sőt a fővédnöki feladatot is elvállalom, természetesen díjazás nélkül, pusztán csacsiszeretetből!
2010. márc. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Az "arcát" nem figyeltem meg jól, de a múlt vasárnap láttam egy igazán kölyik csacsit, egy budapest széli tanyán. Úgy ugrándozott a lovak és a kutyák között, mint egy kutya. Ha nem is hahotázott, nagyon vidámnak és boldognak tűnt. Az viszont igaz, hogy ez a kedves kis állat nincs benne a köztudatban.

Én is támogatlak. Sajnos megelőztek, így már nem lehetek fővédnök. Akkor én leszek a "szaklap" /fő/szerkesztője. Legyen az újság neve: SZAMÁRFÜL!

2010. márc. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Megkülönböztetett tisztelettel és szeretettel köszöntöm a csacsik régi és új barátait!!

Köszönöm a lelki támogatást és a fényképeket! Szereztetek egy szép szombatot!

Azok válaszát pedig, akik lehurrogtak, nem tragédiának fogom fel. Ők a hivatásos kötözködők, akik abba is belekötöttetk volna, ha a téma történetesen a Fokföldi Ibolya vagy a pótkocsis trolibusz.

2010. márc. 13. 13:06
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Bárcsak mindig ilyen egyszerű - és könnyű - volna örömet szerezni egy embertársunknak.

Szeressük a csacsikat! (Meg a már "vén" szamarakat is.) Megérdemlik!

2010. márc. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem szomorú az egyik sem. Nekünk volt szamarunk, és pont olyan "szomorú" fejet vágott, amikor jól érezte magát.
2010. márc. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem bántjuk azért, mert szamár, nem nézzük hülyének [mert nagyon is intelligens állat!], és szeretjük, akkor nem szomorú. :)
2010. márc. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ez jobb mint a south park!!Mennyit nevettemXD...
2010. márc. 22. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Remélem, nem KI/nevetttél/! Sem engem, sem a hozzászóló csacsibarátokat és főleg nem a csacsit.
2010. márc. 22. 09:50
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

ez tényleg aranyos kérdés,nagyon :)

nem hiszem , csak ők másképpen gondolkoznak/beszélnek/mozognak. :D :D :D :D

nem várhatod el tőlük hogy xD pofát vágjanak :D mikor még te se tudsz XXXd

2010. márc. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!