Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért van az, ha például egy...

Miért van az, ha például egy kutya megöl egy macskát, mert az "átment" a területükre, akkor semmi baj sincs, viszont ha valaki belerúg vagy rászól egy agresszív, acsarkodó kutyába, akkor a legtöbb ember képes lenne meglincselni?

Figyelt kérdés
Aztán csodálkoznak hogy mérgezik őket -.- Ilyenek miatt volt vége több macskámnak.

2015. dec. 21. 20:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
A legtöbb ember csak addig állatbarát és állatvédő, amíg kutyáról van szó.
2015. dec. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Mert nem vagy egy állat. Ha pedig igen, és rugdusni kezdessz egy állatot (tegyük fel, hogy azt a kutyát ami megölte a macskád), akkor bizony te sem érdemelsz jobbat. A Ha arra tanítja a hülye gazdája, vagy csak házőrzésre kell a kutya, és el van hanyagolva, akkor bizony elvadul...
2015. dec. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

"Aztán csodálkoznak hogy mérgezik őket -.-"

Te pszichés beteg vagy?

2015. dec. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Nálad valami súlyosan nincs rendben.A kutya a saját territóriumán belül cselekedett. Ezek szerint te szintén az ő territóriumán belül megrugdosnád? arra befizetek.
2015. dec. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

Az én értékrendem szerint az, hogy egy állat ösztönből bánt egy másik állatot, az nem ugyanaz, mint mikor egy ember szándékosan bánt egy állatot.

Aztán csodálkozol, ha a macskáid inkább egy kutya szájába menekülnek előled....

2015. dec. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A macska meg megeszi a madarat egeret. Ragadozók ezek ilyenek. Ösztönös reakció. Ha te megmérgezel egy kutyát az tudatos. Más kérdés ha pl rá akar támadni a macskádra a kutya és megvéded elrugdosod onnét a kutyát.Aki ezen háborog az hülye,nem állatvédő.
2015. dec. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem mérgeztem meg egy kutyát sem,és a macskáimat sem bántottam.Ha valaki ennyiből levonta hogy beteg vagyok,annak gratulálok.Én csak azt mondtam,hogy ez mennyire természetes szinte az összes embernek,pedig a kutyájukat kéne féken tartani.Nehogy már miatta ne lehessen kiengedni a macskát.Ha tegyük fel ,valamilyen kisebb testű kutya mászna át valahogy a szomszédba,és ott széttépné egy nála nagyobb állat (akár másik kutya),valószínűleg a gazdi se csak a vállát vonogatná.
2015. dec. 21. 21:22
 8/12 A kérdező kommentje:
Egyébként hozzánk is rendszeresen átjött az a kutya,ami széttépte a macskáimat.Felásott és szétrágott mindent,de ezt a gazdáját valahogy nem zaklatta fel.
2015. dec. 21. 21:26
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A törvény szerint a gazda felelőssége, hogy az állata területen belül maradjon. Ha egy kiskutya átmászik egy nagykutyához és az széttépi lehet, hogy háborog a kiskutya gazdija (ahogy te is háborogtál a macskák miatt), de attól még a törvény azt védi akinek a területére behatoltak.
2015. dec. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
37%

Akkor ne engedd a macskát a kutya közelébe.

Vagy te ezt inkább rúgással rendeznéd le?Ha nem téged bánt a kutya akkor miért rúgnád meg?Azt,hogy a kutya agresszív,azt neked köszönheted.Olyan világban élünk,ahol egyes emberek belerúgnak egyet-kettőt az ember legjobb barátjába?

Te bántottál más embert vagy állatot?És örülnél ha a kutyád egy harapással akarná lerendezni ezt?Mert te erre készülsz.

2015. dec. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!