Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Egy hatalmas feltehetően...

Egy hatalmas feltehetően kimúlt patkányt találtam a padlásfeljáróba, mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
Szerintem kimúlt patkányra leltem, legyek is voltak körülötte, és iszonyatosan büdös szag is van a helységbe, mit tegyek vele, mi a ilyenkor a eljárás? Félek, hogy kidurran a dög. Tuti méregtől fordult fel, szerencsétlen. Temessem el vagy dobjam ki a kukába? Sok cicus van a környéken, félek valamelyik megkostólja a dögöt.
2015. dec. 28. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Húzz egy szatyrot a kezedre, azzal fogd meg, és tedd egy szemeteszsákba. Legjobb, ha zárható konténerbe teszed, ha van a közelben. Ha nincs, akkor kuka. A dög helyét locsold be fertőtlenítővel és szellőztess ki.
2015. dec. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
OKÉ! A kukával az a bajom ,hogy sok guberáló jár erre, félek belenyúlna amennyi eszük van..
2015. dec. 28. 10:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem legyen az ő bajuk :) De ha ennyire szíveden viseled a sorsukat, akkor áss egy gödröt a dögnek. Jó mély legyen, hogy ne ássa ki semmi, mert az állatok kiszagolják! Oda szatyor nélkül temesd el. Szerintem macerásabb és nagyobb a veszélye, hogy kidurran, míg macerálsz vele.
2015. dec. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha van mész otthon tegyel a gödörbe!
2015. dec. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!