Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Egy kutya vagy macska fut...

Egy kutya vagy macska fut gyorsabban?

Figyelt kérdés
Hát az embernél a macska gyorsabb de nem tom miért olyan kis kicsi, hihetetlen, a kutyánál érthetőbb de a macska...
2010. márc. 27. 15:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A gepárd egy macskaféle vagyis macska.

De ha úgy kérdezed melyik a gyorsabb a masnis-cicuka vagy a panel tacskó nem tudom.

2010. márc. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi az hogy kutya? Az agár sokkal gyorsabb mint a macs.
2010. márc. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kutyáknak is vannak fajtái, macskáknak is. Fajtától függ.
2010. márc. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
És az is elég egyértelmű,hogy a macska azért gyorsabb az embernél, mert 4 lába van, és a testfelépítése az életmód miatt alakult így ki.(Ha túl bonyolult lenne, kellett menekülniük,és vadászniuk.Mindkettőhöz kell a gyorsaság stb...)
2010. márc. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is azt tudom mondani mint az előttem szólók,hogy fajtától függ meg persze az hogy milyen kondiba van.De pl. ha egy kutya kerget egy macskát akkor van amikor elkapja van amikor nem,ez van. :) amúgy miért kérded?
2010. márc. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ha a házimacskára és a kutyára gondolták, akkor szerintem a kutya fut gyorsabban, mert hát nagyobb, de pl. nem biztos h elbírja kapni, mert össze vissza cikázik a cica, meg kisebb helyen is át tud futni, a kutyával ellentétben
2010. márc. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Fajtától, kortól és még sok mindentől függ.
2010. márc. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ahogy én észrevettem kinnt az udvarn a macskák de pl az agár minden macskafajtánál gyorsabban fut
2010. márc. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
előző vok a kutyafajtáknál is :)
2010. márc. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Csak azér fura a macska gyorsasága mert az egész állat max néhány kiló az ember meg 60-100kiló(és ez most only edzett emberre értve) a kutyák is 30-80kilóig vannak
2010. márc. 27. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!