Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kinek miért van vagy nincs...

Kinek miért van vagy nincs háziállata? Akinek van: mi és miért az?

Figyelt kérdés

2016. jan. 28. 13:02
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

2 hullámos papagáj: Ők adják az életet a csendbe, hangot adnak ezért is van rájuk szükségem (sokat vagyok egyedül). Nagyon jó nézni őket hogy szeretgetik egymást meg hogy élvezik amikor szól a zene. Szeretem látni rajtuk hogy boldogak. Szeretnék nekik a közeljövőben egy nagyobb ketrecet venni mivel nem szoktam őket kiengedni. A férjem sajnos nem szereti őket mert zavarja ha kiabálnak ezért hát amikor ő itthon van akkor ki kell vinnem őket a leghátsó szobába és van amikor szegényeket még le is takarja és be is sötétít rájuk, de én ezt nem szoktam hagyni. Mert rendben van, hogy amikor ő itthon van akkor kiviszem őket és csak aludni térnek be hozzánk, de nappal ne legyenek már sötétbe legalább...:(


Van még 3 aranyhörcsögöm külön ketrecekben természetesen. Na nekem az aranyhörcsögök a kedvenceim, gyerek korom óta hozzám nőttek. Ők nappal alszanak és estétől aktívak. Ha még ébren vagyok és ki akar jönni valamelyik akkor szabadon szoktam engedni a lakásban kb. 20 percre.

Szeretem a selymes bundácskájukat. Persze nem mindegyik szereti, ha sokat simogatom és akkor leteszem. Napközben ha valami olyat főzök, akkor szeretem meglepni őket is valami különlegességgel, szeretek nekik örömet szerezni. Nekem is nagy szükségem van rájuk, ugyanannyira mint nekik rám. Ők is egyedül vannak mert ők ugyebár úgy érzik jól magukat, de én is eléggé egyedül vagyok. Sok szeretetet adnak nekem. Hiába kicsik, sokan nem értik a nyelvüket, én igen.


Most pedig célom hogy egyik szobában egy egész hörcsög családom is legyen, mindegyikről gondoskodnék, megtartanám őket, szeretem nézni ahogy felnőnek, ahogy gondoskodik róluk az anyukájuk.


32/N

2016. jan. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!