Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz, jól tartod a...

Mit gondolsz, jól tartod a háziállatodat?

Figyelt kérdés
2010. márc. 30. 21:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
igen.
2010. márc. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Mások szerint is. :) Nem szenvednek hiányt semmiben sem!
2010. márc. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
igen is , nem is..... nem veszem öket elégszer kézbe:( majd nyáron viszem napoztatni tekiket margitszigetre:)
2010. márc. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%
Igen. A kutyákat szigorúan nevelem, kutyaiskolába járunk, minőségi tápot esznek, van szigetelt házuk, együtt táborozunk, sétálunk minden nap, hordom őket orvoshoz. A macskám ivartalanítva van, éjszaka bent alszik, nappal kint játszunk, vannak játékai, ő is minőségi tápot kap, van kis nyakörve bilétával stb... A csirkéink pedig kapirgálhatnak a nagy kertben, nem esznek tápot csak természetes dolgokat, szoktuk őket simogani is. xD
2010. márc. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
0%

Igen,úgy gondolom.

Egy kutyám van,aki elég dagadt(persze kezelhetőő..:D),nem etetjük minőségi táppal,utálja a kutyatápot(mármint a száraztápot)és teljes étvággyal megsezik minden kaját amit elé teszünk,mindig van előtte víz is,bár láncra van kötve szinte naponta elengedjük és játszunk is vele,állatorvos egy évben kb 2x látja,születésétől a miénk,és már 13éves,annyi baj van vele h nem szereti az idegeneket,és a száj kosarat kifejezetten utálja,ezért nem lehet nagyon sétáltatni..:\

2010. márc. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Valaki megmondaná miért pontozott le? -.-" Mert törődöm az állataimmal, esetleg valakinek szúrja a szemét a minsőgéi táp? Már elnézést hogy nem hordóban tartom őket kikötve hogy őrizzék a házat és hogy a macskám nem csinálhat évente sok kismacskát.... Szánalmas...
2010. márc. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

egyébként onnan jutott eszembe a kérdés, hogy láttam egy műsort azt hiszem a Spektrumon, a lényeg hogy arról szólt, hogy vannak családok, ahol kutya van, de valami miatt elégedetlenek vele pl sokat ugrál, szétrágja a dolgokat stb stb, mindig más család, mindig más probléma. És akkor megérkezik egy szakértő aki segít a családnak és a kutyának is. na itt láttam olyat, hogy a szakértő írt egy napirendet, hogy kétóránként el kell vinni a kutyát sétálni, szigorúan a megadott időpontban, az étkeztetése is szigorú beosztás szerint történt. Szerintem ez kb. megvalósíthatatlan itt az országban, mert kinek van ideje kétóránként kutyát sétáltatni? A szülők dolgoznak, a gyerek iskolában..Esetleg a munkanélküliek otthon vannak, de ők miből tartják el a háziállatot? Hogy tudnak mindent megadni nekik?

Vagy a műsor a ,,hülye" vagy senki nem képes jól tartani egy állatot.

Egyébként szerintem 100-ből 99 ember gondolja azt(és el is hiszi magának)hogy jól tartja a kedvencét. Még aki rossz körülmények között él, az is azt hiszi, minden rendben és nem képes megválni az állattól.

Azt is gondoltam, hogy a kérdésemre mindenki igennel válaszol.

2010. márc. 31. 10:09
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a műsorban azt mondták, hogy 2 óránként kell sétáltatni, akkor annak az állatnak valami baja, betegsége volt, vagy valami kiképzési célja volt vele. 2 óránként egészséges kutyát nem kell sétáltatni. Valószínűleg nem figyelted végig a műsort, hogy miért volt ez a szigorú napirend, mit akart vele elérni a kiképző.
2010. márc. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nem volt beteg a kutya, semmi baja nem volt
2010. ápr. 1. 10:43
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam nézni ezt a műsort és azért kellett a kutyát 2óránként sétáltatni hogy szobatiszta legyen.2óránként adnak neki egy kevés ételt és utána kiviszik sétálni hogy tudja hogy akkor kell elvégeznie a dolgát.Mindig csökkentik az etetést és így csökkentik a sétáltatást is.
2010. ápr. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!