Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mivel tudom melegíteni a...

Mivel tudom melegíteni a tojást az infralámpa és a keltetőgépen kívül?

Figyelt kérdés
Valalmi egyszerű dolog is jó.
2016. márc. 1. 15:20
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Kotlós tyúkkal.
2016. márc. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Csatlakozom az előttem szólóhoz. A keltetéshez állandó hőmérséklet és páratartalom kell, nem ingadozhat.
2016. márc. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezen kivül
2016. márc. 1. 15:50
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Csak vmi olyan jöhet szóba, ami az állandó, egyenletes hőt, páratartalmat biztosítja.

Meleg vizes vödör... Stb nem jó, megzápulnak a tojások.

2016. márc. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
SEMMIVEL!!!!!! Kotlós vagy keltető gép, ha azt akarod, hogy kikeljenek.
2016. márc. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%
Hősugárzó! Praktikerben 5000ft körül van.
2016. márc. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Ennek van szépirodalmi analógiája. Kérdezz meg egy magyar irodalomban jártas valakit (csak kérdés, hogy nem veszi-e majd zavarában zaklatásnak), ugyanis én olvastam valamelyik neves magyar írónak, talán Mikszáthnak ?? egy novelláját vagy 50 éve: szélütést kapott a ház ura, mozdíthatatlan volt és míg ápolták otthon, hogy legyen valamilyen haszon is a dologból, a karjai alá, a karja és a teste köze betették a keltetni való tyúktojásokat. Megfelelő idő után aztán ki is keltek a csibék stb....
2016. márc. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyébként azt ugye tudod, hogy a kikelt csibéknek az első héten 32-34 fok kell (állandó hőmérséklet!!), különben megfáznak, amit hetente kb. 2-3 fokkal LEHET csökkenteni? Szóval a fűtést, ifrát nem úszod meg.
2016. márc. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
serpenyővel
2016. márc. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!