Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mégis milyen kutyásnak jut...

Mégis milyen kutyásnak jut eszébe éjjel 11 kor kutyát sétáltatni?

Figyelt kérdés

Arra ébredtem a múltkor, hogy a kutyáim ugatnak.

És nem csak úgy ugatnak, hogy valaki sétálgat, hanem egy másik kutyára.

Kinézek az ablakon, hát sétáltatja a kutyáját egy csajszi. Ránézek az órára, hát éjjel 11 óra elmúlt.

Először nem akartam elhinni, de tényleg annyi volt az idő.

A csaj, meg rohadt kényelmesen lassú tempóban, mintha valami nyugdíjas lenne, aki elment sétálni a friss tavaszi levegőn...

Komolyan, eléggé felháborító, hogy hogy képzelik ezt. Amikor mindenki alszik az utcában, akkor meg fogja magát a csaj a kutyájával, és végig sétál vagyis inkább sétafikál.

Persze, ha Július közepe lenne, amikor nappal +35 fok van, és éjjel kibírható a meleg, akkor megérteném, de így Április elején...

Persze, tudom... Szoktassam le a kutyáim az ugatásról... Csakhogy amikor már az utcában lévő 8 kutya őrjöngve ugat, akkor elég nehéz rájuk szólni, meg se hallanak...

Most komolyan az ilyen kutyás ezt direkt csinálja? Hogy megszívassa az embereket, mert kb a mellettünk lévő 3 utcában összesen van 3 kutya, + egy hatalmas üres rét de Ő ide hozza sétálni a kutyáját.

Ezt direkt csinálják a kutyások?


2011. ápr. 9. 10:12
1 2 3 4
 1/33 Raffi ***** válasza:
35%
Szerintem ő nem tud aludni a saját kutyájától, azért sétál este 11-kor. Csak evvel az a baj, hogy a kutyája hozzászokik az időponthoz. Ördögi kör.
2011. ápr. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
89%
felháborító, tényleg...én is kimegyek néha velük éjjel, ha későn érünk haza, mert nekik attól még ki kell menni....az meg a te nevelésed hiányossága, hogy ilyenkor veszettül ugatnak a kutyáid
2011. ápr. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
41%
Az lehet, de attól még vihetné az üres részre, sztem csak szimplán idióta. ha sűrűn csinálja mondd neki, hogy vigye oda.
2011. ápr. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
96%
biztos nem tudott aludni a csaj és elment sétálni a kutyával. Vagy akkor ért haza és csak késő este tudtak elmenni sétálni. Mit zavar ez téged hogy más mit csinál?
2011. ápr. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

"felháborító, tényleg...én is kimegyek néha velük éjjel, ha későn érünk haza, mert nekik attól még ki kell menni....az meg a te nevelésed hiányossága, hogy ilyenkor veszettül ugatnak a kutyáid"

"biztos nem tudott aludni a csaj és elment sétálni a kutyával. Vagy akkor ért haza és csak késő este tudtak elmenni sétálni. Mit zavar ez téged hogy más mit csinál?"

-

Igen, tudom, hogy a kutyát ki kell akkor is vinni, de komolyan, a házam előtt lévő kb. 20 métert a csaj kb. 1 perc alatt tette meg(Nem túlzom el a dolgot)

Felőlem sétáltassa a kutyáját, nagyon helyes, de ez a tempó, ahogy ment az már nem séta, inkább vánszorgás.

2011. ápr. 9. 10:21
 6/33 anonim ***** válasza:
95%

Én is voltam már ilyen időbe lennt a kutyámmal,sőt..az fél 2 volt.Mindig kibírja a reggelt,de most nem aludt el (halottam a körmei kopogását a padlón)van egy kosárkája abban pedig egy párna ott szokott aludni,de most feljött hozzám az ágyra és mászkált rajtam.Ebből tudtam hogy mi a baja.


1.Lehet hogy ez a lány nem gondolta hogy a kutyák ugatni fognak.

2.Lehet hogy azt hitte hogy a kutyák alszanak.

3.Lehet hogy nem is érdekelte.

De szerintem a legbiztosabb ha megpróbálod leszoktatni a kutyáidat az ugatásról.

2011. ápr. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
97%
Amikor este 10kor végeztem melóba, és fél 11kor értem haza, én is elvittem a kutyát sétálni, nem hosszú sétára, de egy jó 20 percre, pisi kaki, ne ő igya meg a levét az én beosztásomnak.
2011. ápr. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
89%

Nálunk van egy nő (full bolond) akinek 6 kutyája van és mikor elmegy valamerre ott körülötte flangálnak. Ez mind nem lenne baj, ha nem jött volna be a kertünkbe az egyik díszpéldány és nem nyírta volna ki a kiscsibénket. Szerintem a 3 méteres betonfalon is átmásznának.


Mások is sétáltatják ilyenkor a kutyujukat, anyukámék is sétáltatták, de nem vitték kutyás házak közelébe, hogy felverjenek mindenkit.

2011. ápr. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
97%

Így van millió oka lehetett, hogy miért sétáltatta éjjel a kutyust.

Azt meg komolyan kérdezed, hogy az éjszaka közepén egy lány egyedül miért nem megy ki egy üres mezőre, és miért választ egy vélhetően sokkal biztonságosabb utcát???????

A mai világban én se a mezőre mennék.

2011. ápr. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
74%

Én is szoktam késő éjjel kutyát sétáltatni, meg a környékünkön még elég sokan, csak hát én egy lakótelepen élek, itt nem ugatnak a kutyák olyankor mivel a lakásból nem látják milyen kutyák mászkálnak kint.

Szerintem abból a szempontból jogos a felháborodásod, hogy miért pont egy sűrűn kutyás családi házas övezetben andalog a kutyájával ha rét is van a közelben. Nekem lesülne a pofámról a bőr ha az éjszaka közepén felvernék egy környéket.

Ha megint csinálja menj ki és szépen mondd el neki, hogy aludni szeretnél, meg valószínűleg rajtad kívül mások is.

2011. ápr. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!