Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Háziállatot szeretnék venni....

Háziállatot szeretnék venni. Milyet ajánlotok?

Figyelt kérdés

Egy olyan háziállatot szeretnék ami jó lakásba (ami nem kertes ház), illetve ha naponta 6-7órát távol vagyok akkor nem tesz tönkre semmit. Azért nem lehet kutya mert az több törődést igényel, és mint mondtam nincs kert.

Ötletek?



2016. jún. 23. 03:01
 1/7 anonim ***** válasza:
éticsiga
2016. jún. 23. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Volt tengerimalacom de az túl hangos volt. Pl éjszaka. Egy szobában lenne velem ezért jó lenne ha nem lenne olyan hangos
2016. jún. 23. 03:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Halak, hüllők, rágcsálók, vagy akár macska... Attól függ, mit tudsz neki biztosítani.

Mennyi pénzt tudsz rá és a helyékre szánni, mennyi helyed van, havi szinten mennyit tudsz rászánni stb.?

2016. jún. 23. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vegyél akváriumot, tarts halakat!

Csendesek is, ha aztán megtanulsz szájról olvasni, még beszélgetésüket is érteni fogod.

2016. jún. 23. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Madárpók
2016. jún. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Görögteknőst.
2016. jún. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

görögteknőst nem ajánlok panelba..a kertben érzik jól magukat igazán.

én a kisemlősöket ajánlanám. pl egy hörcsög simán elvan amíg dolgozol,átalussza. de már éjszaki életmódú állatka is. pl törpesün.

a tengerimalac is jó választás, bár írtad,hogy nem szeretted. párban tartottad? párban kell,akkor nem hangoskodnak annyira. legalábbis az enyémek nem hangosak.

de akár valamilyen hüllőn is gondolkozhatsz. de mint írtam,görög teki kilőve. de vízi teknős jöhet,azok elvannak,jobban lehet szimulálni neki a kinti viszonyokat.

vagy halak.azokkal nem sokat kell foglalkozni.

ha szereted még az egzotikusabb dolgokat akkor valamilyen kétéltű is szóba jöhet. vagy achát csiga. azzal sem kell olyan sokat foglalkozni szerintem.

2016. jún. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!