Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Panelban elpusztult háziállato...

Panelban elpusztult háziállatot hova szokták tenni?

Figyelt kérdés
2016. máj. 14. 18:01
 1/7 Csomagrizs válasza:
Mi az állatorvoshoz vittük
2016. máj. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Több lehetőség van. El lehet vinni valami közeli kietlenebb kiserdőbe,szántóföld mellé ,vagy valami ismerős telkére elásni, kukába is be lehet dobni ,bár ezt szerintem nem sokan teszik ha szerették az adott állatot.Halat kisrágcsálót le is szoktak húzni a wc-n..

Le lehet adni állatorvosnál aki veszélyes hulladékként kezeli ,megy a fehérjefeldolgozóba szóval az sem jobb sokkal mint a kuka. De van erre szakosodott temető is,ahol sírhelyet lehet váltani, kis koporsó stb és lehet látogatni.

2016. máj. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vannak állattetemek elszállításával foglalkozó cègek is. Egy ismerösünknek nem règ pusztult el a kutyája ès hiába kertesház, a helyi rendelet szerint nem temethette el a kertben, el kellett szállítatnia
2016. máj. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az elpusztult állat teteme veszélyes hulladéknak számít, ezért az állategészségügyi telepnek kell szólni, ők elszállítják.

Kidobni, wc-n lehúzni tilos!

2016. máj. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó,ezt a jogszabályt kb senki nem tartja be mert értelmetlen. Akinek van lehetősége az eltemeti a földbe,legyen az saját kert más kertje vagy erdőmező. Ahogy a rengeteg vadon élő városi állat is ahol elpusztul ott bomlik el.Senki nem viszi feldolgozóüzembe,hacsak nincs közvetlen valami főút szélén. Ez a természet körforgása.
2016. máj. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
24%
mi a szomszéd ház tetejére dobtuk a tetemet.
2016. jún. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Az elpusztult városi állatokat is az egészségügyi telep dolgozói viszik el. Én már nemegyszer telefonáltam be, amikor ilyet láttam, és elvitték.
2016. jún. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!