Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen háziállatot ajánlanátok?

Milyen háziállatot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Ilyenekre gondoltam hogy pl.kisemlősök közül,kisebb háziállatok közül,vagy esetleg egzotikus állatok közül(tehát nem kutya,macska,tyúk,disznó)? Normális válaszokat várok,köszi.

2016. jún. 21. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:
2016. jún. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mit tudnál neki nyújtani? Mit vársz tőle? Hogy csak nézni akarod vagy simogatni, esetleg tanítani.

Egyébként kisemlősök közül én a hörcsögöt és a nyúlat ajánlom...hörcsögnél figyelj, hogy ne állatboltból vedd hanem tenyésztőtől, mert az állatboltiak nagy része harap.

A hörcsögöt sokkal egyszerűbb tartani, a nyúlat drágább, de a nyulat akár tanítani is lehet. Nekem mindkettő volt, mindkettőt imádtam. Ha nézni akarod az állatod csak, akkor a hüllőket ajánlanám

2016. jún. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

egzotikus állatok közé én inkább a hüllőket soronám. őket viszont nem kell/szabad babusgatni,simogatni, felesleges srtessz nekik. kb mint a halak. megcsinálod az életterüket és gyönyörködsz bennük.

ha ez kevés,akkor kisemlősök közül válassz. lehet tartani törpesünt,hörcsögöt, tengerimalacot párban, nyulat párban..de akár degut vagy csincsillát is lehet,őket is párban kell. de különböző egerek is vannak,ők pl csapatban élnek. de csakis azonos neműeket szabad tartani. mindegyik érdekel állat, de eltérőek az igényeik.az alapján válassz,hogy melyiknek tudnál megadni mindent?

2016. jún. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem szakállas agámám van de lehet mondjuk kígyó vagy kaméleon. Ezek érdekes állatok és még simogatni is lehet őket.
2016. jún. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Törpenyuszi.Annál jobb háziállat nincs😆
2016. jún. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sok-sok színes hal.
2016. jún. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!