Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek meg éri fürjeket...

Szerintetek meg éri fürjeket és baromfit tenyészteni?

Figyelt kérdés
16éves vagyok és szeretnék fürjt és baromfit szaporitaní és árulni interneten és állatbörzén árulni + zsebpénznek szerintetek meg érni?? (Esetleg nyúlat tenyészteni még)

2016. jún. 29. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Most ne haragudj, de egy őstermelő vagy egy falusi 60 éves nem fog komolyanvenni, esetleg a BARF-os kutyák számára tenyészthetsz csirkéket, és próbálod hirdetni barfos csoportokban.
2016. jún. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem éri meg. Többe kerül a táp mint amennyiért a húst megvennéd a boltban. A nyúl meg rizikós, mert egy betegség általában elviszi az összeset. Itt ahol lakok is rengetegen buktak bele, hogy vettek egy csomó nyulat, aztán pár hét múlva mindet elvitte valami betegség
2016. jún. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fürjet, és tyúkot is tartunk. Saját részre 0-ra jön ki kb. Tehát se mínuszba, se pluszba nem vagyunk velük. Viszont a munka díjat nem számoljuk...akkor biztos mínuszba lennénk :) Viszont tudjuk mi van az asztalon. Én már ezzel elégedett vagyok.
2016. jún. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!