Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A házi patkány tényleg büdös...

A házi patkány tényleg büdös és koszos?

Figyelt kérdés
Apukám szerint az ilyen szőrös állatok nagyon büdösek és sokat koszolnak. Én viszont mindenhol azt tapasztalom hogy nem annyira. Szeretném megtudni hogy ez nrm igaz e vagy pedig tényleg nem való házba a szőrös állat

2016. júl. 8. 20:41
 1/7 $$$$$ ***** válasza:
44%
Ha rendesen van takarítva akkor nem büdös. Nekem van csuklyás patkányom és egyáltalán nem büdös.
2016. júl. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az a baj hogy apukámat ez sem győzi meg.
2016. júl. 8. 22:15
 3/7 $$$$$ ***** válasza:

Elhiszem. Régen nekem se engedték az állatokat. De most ahogy egyre idősebb leszek annnál kevésbé szólnak bele a dolgaimba. Szócal csak anyit hogy türelem .

16/F

2016. júl. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy már nagyon sokat vártam és egyre rosszabb mert egyre inkább vagyok egyedül... De akkor sem hagyom annyiban. 😉
2016. júl. 10. 02:42
 5/7 $$$$$ ***** válasza:
Okès :)
2016. júl. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem is van patkányom és ha sűrűn takarítod a ketrecét és fürdeted akkor eggyáltalán nem büdös. És miért nem macska azok tényleg nem büdösek
2017. máj. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
6-os vagyok és én úgy vittem haza a kispatkányt hogy senki nem tudott róla és nem is beszéltem nekik róla aztán mikor anyukám hazajött akkor azt hittem hogy ki fog akadni mert nem szereti a patkányokat se az egereket megmutattam neki és mondta hogy jaj de cuki tök vicces volt és meg is merte fogni igaz kicsit félve ☺ 16/L
2017. máj. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!