Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Skorpiót szeretnék venni!...

Skorpiót szeretnék venni! Mennyibe kerülnek a tartozékok? És egy hónapra az élelmezése?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hülyeség de kell valami oltás vagy ellenméreg skorpiótartásnál? Nem kézből akarom etetni vagy hasonló csak érdekel.

Am. Ásziai óriás skorpió


2010. ápr. 17. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Reméllem nem veszel, gondolj bele, ha megszökik tőled, vagy netán megcsíp! Minek keresni a bajt ezt nem értem!! Örülnél, hogy ilyen rusnya állatok nincsenek hazánkban, Te meg ide akarod hozni!!
2010. ápr. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


minek neked ilyen dög?:S

2010. ápr. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Őszeségében 10-15e be bele fog férni attól is függ milyen üzletember vagy. 2-3e a skorpió, 3-6 terrárium, fűtést barkácsolhatsz te is pár százból de venni 4 fölött, csipesz 2-3. Tartása belefér egy ezresbe, legnagyobb tétel a fűtés villanyszámlája. Oltás nem kell, Heterometrus mérge ellen ha jól tudom nincs is. Terráriumi állatokat nem szokás kézből etetni, nem véletlenül. 24.-én börze, néz ki biztos tudsz valami jó üzletet kötni. A szökéstől meg nem kell félni a skorpiók eléggé balf@sz állatok.
2010. ápr. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!