Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben vagy valami gyanús?...

Ebben vagy valami gyanús? Nagyon féltékeny vagyok, és szomorú. Mit tehetnék hogy ne csaljon meg, és hogy az ujjam köré csavarjam ismét?

Figyelt kérdés

Annyira el vagyok keseredve, egyfolytában olyan érzésem van hogy a barátom megcsal és más lánnyal találkozgat:(

Igaz hogy mostanában sokat hisztiztem neki, de próbálok változni.

Tegnap telefonban azt mondta, hogy ha beszélgetni akarok ma vele, akkor csörgessem meg, visszahív.

Hát én meg is csörgettem negyed 4kor. De nem vette fel, nem is hivott vissza.

Aztán felhivtam olyan fél5körül. Mondta hogy melózni volt, és pont smst akart irni nekem.

(Ma volt először az autósműhelybe, ez csak nyári munka neki, de ma kezdett, és állitolag tegnap este tudta meg, hogy ma 7re be kell mennie)

szóval elmesélte hogy milyen volt a napja bent és mondta hofy hulla fáradt. Mondom oké akkor leteszem...erre Ő mondja, hogy nem akarja hogy letegyem, szóval dumáltunk még.

Holnap este nálam alszik, kérdeztem tőle, hogy holnap mikorra jön át.

Erre mondja hogy 3ra itt van.

Mondom "3ra? hogyhogy? máskor délelőtt jössz"

erre Ő:"TUdom, nekem is fura, de van egy meglepim számodra, amit elkell inzénem délelőtt, és délután azt kapod meg"

Hát nem igazán tudtam erre mit mondani neki.

De mondja hogy neki vasárnap reggel 10re megint mennie kell melózni a műhelybe, de ez még nem biztos.

Mondom "AZthittem legalább 11ig lustizunk"

erre ilyet szól, hogy akkor lehet hogy lemondja a melót, és akkor velem tud lenni.

Mondom :"MOndd meg nyugodtan ha nem férek össze a munkával"

erre Ő"Ugyan, haggyál már ezzel! Ez nemigaz"

Aztán mondja hogy majd elintézi a vasárnapot, és ha lerendezte akkor majd elmondja mit intézett

Szó szerint így fogalmazott.

De olyan szomorú vagyok, lehet hogy nem is szeret már és a meló csak kifogás:(

9hónapja járunk, ő20 én 17elmultam.


2010. júl. 23. 17:32
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:

szóval olyan érzésem van, hogy nem is akar átjönni holnap... vagy hogy inkább a melóval törödik mint velem, és én már nem is érdeklem most hogy van munkája. És nem jut majd rám ideje:(

És lehet hogy közben mással is találkozgat.

2010. júl. 23. 17:34
 2/29 anonim ***** válasza:
79%

Ne csodálkozz, ha hisztizel. És ez mi?! "MOndd meg nyugodtan ha nem férek össze a munkával"

Tipikus hisztizős duma..

2010. júl. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
de mit tehetnék hogy újra elcsábítsam vagy fusson egy kicsit utánam? És ujra fontos legyek neki? Hogyan csináljam meg a holnap estét? Már attól is úgy félek:(
2010. júl. 23. 17:39
 4/29 anonim ***** válasza:
86%
hisztis féltékeny p.... vagy. lemondaná érted a melóját erre elkezdesz neki rinyálni?! te jó ééég szegény pasid.
2010. júl. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
83%
Nem elég, hogy meg akar lepni, és hogy lemondaná miattad a melót?!
2010. júl. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
73%
először is ne nyafogj neki és ne kérd számon. nyilván fontos neki, hogy a melóhelyén bevágódjon.
2010. júl. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
80%
persze h fontos neki a meló, örülj neki. Viszont amikor fáradtan végez a munkával akkor nem egy hisztis lányt akar, hanem egy igazi nőt, aki mellett kipihenheti magát, önmaga lehet. Legyél ápolt, igényes, főzzél neki vmit amit szeret..a nős dologra nem tudok mit mondani..
2010. júl. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
70%

erre Ő:"TUdom, nekem is fura, de van egy meglepim számodra, amit elkell inzénem délelőtt, és délután azt kapod meg"



ezt még azért várd ki, lehet hogy kapsz valami ajándékot, aztán feleslegesen parázol :-)

2010. júl. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
89%

Figyelj! Nekem korrektnek tűnik, amit itt leírtál. Nem vagyok párkapcsolati szakértő, csak így érzem.

Érthető, hogy a frissen szerzett munkája fontos neki és szeretne ott bizonyítani, hátha nemcsak nyári meló lesz belőle. Ehhez viszont olykor áldozatokat kell hoznia. Ne legyél önző!

Aranyos, hogy szeretne neked valami meglepit intézni. Mit nem adnék, ha az én férjem hozna meglepit nekem!

Szóval nyugi! Ne zaklasd olyanokkal, hogy "nem is akarsz velem lenni", meg, hogy "ha nem tudsz összeegyeztetni a munkával, hagyjuk".

2010. júl. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

egyáltalán nem biztos hogy elmondja a melót!

Szerintem biztosan a munkát választja majd!

Csak rosszul esik, hogy utolsó pillanatban közli ezeket, érdekes hogy ő is mindent késön tud meg, ennek kicsit kamu szaga van.

De nemtudom hogyan csináljam meg jóra a holnapot meg az estét, hogy elbűvöljem, és inkább engem válasszon.:$

2010. júl. 23. 17:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!