Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Már több, mint egy fél éve,...

Már több, mint egy fél éve, hogy elaltattuk a daganatos hullámos papagájomat, de még mindig hiányzik néha. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A kertben temettük el egy fa alá, de úgy néz ki, hogy el kell adnunk. Ha így lenne, arra gondoltam, hogy nem kellene otthagyni másoknak, annál talán még az is jobb lenne, ha lefertőtlenítve hazahoznánk, és "összeraknánk a csontvázát", de ennek a gondolatától is sírhatnékom van. Könnyebb lenne, ha nem gondolnék rá, de zavar a dolog. Ti mit tennétek a helyemben?

2016. aug. 21. 01:17
 1/3 anonim válasza:
Sajnálom de ez így elég betegen hangzik
2016. aug. 21. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az csak tovább bántana :( el kell engedni
2016. aug. 21. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

egyetértek az elsővel. ez a csontvázas dolog tényleg betegen hangzik.

de figyelj, szerintem a döntésedet az a tény is megkönnyebbíti, hogy az összes csontját kiásni szinte lehetetlen, gondolj bele,hogy elszóródhattak a földben, ráadásul kicsik is, szerintem inkább ne..

meg amúgy a lelke már nincs ott, és nem a csontvázáért szeretted. tekints rá úgy, hogy akit szerettél benne, az mindig ott lesz veled. a csontváz nem lényeges

2016. aug. 21. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!