Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Manapság miért zárja ki...

Manapság miért zárja ki egymást a gyerek és a háziállat (főleg:macska, kutya)?

Figyelt kérdés
Egyre több megjegyzést kapok a környezetemben, hogy a mi korunkban már babázni kellene, nem macskázni illetve ha teherbe esek hova fogjuk tenni a macskát?Én állatok között nőttem fel és nem értem,ha lesz gyerekünk,miért törvényszerű, hogy megy az állat,ha meg nem megy, akkor mi vagyunk az az elvetemült szülők.

2016. szept. 27. 07:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Én tengerimalacokkal nőttem fel, van egy fotó ahol kb ülni alig tudok de apa már fog ahogy épp a terráriumban kotorászok :D

Abban egyébként van valami hogy erősítik az immunrendszert, világéletemben állatoztam, beismerem díszpatkányozás után van hogy kézmosás nélkül kajálok (jó azért kezetmosok mindenképp ha összekent valamivel) és lám, évi 1, max 2x vagyok beteg, akkor is ez a 3 napos hányós-hasmenős-lázas izé.

2016. szept. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!