Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Méhészek! Van valami megoldás?...

Méhészek! Van valami megoldás? Riaszó berendezés stb.

Figyelt kérdés
Méheket tartunk, minden előírást betartunk (kerítés, távolság megtartása). A szomszédot viszont így is zavarják, szerinte túl sok méh megy át tőlünk hozzájuk.
2010. ápr. 26. 11:57
1 2
 11/13 anonim válasza:

Most gyarló az ember, önös érdek vezérel mindenkit. Nekem miért kellene alkalmazkodnom a szomszéd méheihez?-mert egy gyenge jogszabály megengedi a tartásukat lakott területen belül. Ha nem szeretnél (örök) haragot akkor lépned kell.

3 évet tűrtünk-1,5 éve pereskedünk, pedig 5x leültünk tárgyalni a szomszéddal (70 kaptárja van), hajthatatlan. Én a méhészt is megértem, de nincsen jogom szabadon használni a saját udvaromat? Ad méhész ruhát! Vérlázító! Nem?

2011. ápr. 18. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Mi nem vagyunk hajthatatlanok.
2011. jún. 12. 17:57
 13/13 szabóméhészet ***** válasza:

nekem az idióta szembeszomszédom azzal jött hogy a méheim lepiszkitják a házát.

a méhesem kb 80méterre volt a házától.

ahhoz hogy a méheim az ő házához jussanak át kellett repülniük 5-6 gyümölcsfát(5-6méteresek),a mi házunkat(újabb 6méter) az udvarunkon 2db diófát,újabb 6méter.

és erre a marha nekiáll velem hepciáskodni hogy az én méheim...


1,én az utcában élek 40éve,ide születtem

2,ő 2éve költözött ide,régen "gyüttmentnek" nevezték az ilyet,aki próbaidős,tetteivel bizonyitania kell hogy méltó arra hogy ott lakhasson

3,a méhek 5km-re repülnek azaz bárhonnan jöhet méh lepiszkitani a házát

4,a galambok,verebek,rétisasok,gólyák miatt hol reklamál?


Az ilyen szomszéd megkeseriti az ember életét,panelba való az ilyen.

2013. máj. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!