Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Állatmentő szervezetek külföldön?

Guesswho99 kérdése:

Állatmentő szervezetek külföldön?

Figyelt kérdés

Vagy belföldön is akár, de szeretnék olyan helyen dolgozni, ahol például harcolunk az orvvadászat ellen, illegális állattenyésztés, vagy valami. Vagy csak szimplán gondját viseljük egy gyámoltalan állatnak.

Nagyon szeretnék külföldön tevékenykedni, például Afrika, Dél-Amerika, Ausztrália (elefánt kihalóban, csimpánzok és gorillák, illegális kenguru vadászat).


Valaki tud nekem segíteni, hogy milyen szervezetek, vagy valamik vannak ezügyért?


(Emelt szintű bioszt tanulok és informatikából most próbálkozom meg érettségizni.)


2017. márc. 4. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha tényleg elég lenne neked a gondviselés, jelentkezz ideiglenes befogadónak pl tengerimalacmentéshez, nyuszimentéshez vagy valamilyen kutyás szervezethez.

Tudom, hogy egy tengerimalac nem olyan látványos, mint egy gorilla, de nekik is szükségük van a gondoskodásra. Valaki pl csak kidobja őket a szemétbe vagy kirakja őket egy buszmegállóba a -10 fokba.

Ezt akár már most is tudod csinálni, igaz csak önkéntesen, pénzt nem kapsz érte, de a cél nemes :)

2017. márc. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Reálisan az állatorvosi pálya ami szóba jöhet. Állatsimogatásért neked nem nagyon fog fizetni senki...
2017. márc. 5. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönőm a válaszokat!:) És természetesen nem csak simogatni szeretném őket.. az állatorvoson kívül van más lehetőség is? Csak szeretném feltérképezni a dolgot, mindenképp tovább szeretnék tanulni, csak még nem tudom hol és mit.
2017. márc. 5. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!