Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért van az sok embernél,...

Miért van az sok embernél, hogy aki szereti a kutyákat ki nem állhatja a macskákat, aki szereti a macskákat ki nem állhatja a kutyákat, miért nem lehet szeretni mind a kettőt?

Figyelt kérdés
Ezt sose tudtam megérteni, hogy aki szereti a kutyákat miért utálja a macskákat, mi utálni való van egy állatban? Hogy őszinte legyek engem nagyon felidegesítenek az ilyen emberek, és primitívnek tartom őket, tök általánosító gyűlöleteket hallok tőlük. Én mind a kutyákban mind a macskákban találok valami szeretni valót, mind a kettőt lehet szeretni.
2017. márc. 10. 16:46
1 2
 11/13 anonim válasza:
#9 hahiszed ha nem, igen ugyan úgy szeretem mindlettőt, megeszem bármikor bármelyiket magában egyedül is. Ès kèpes vagyok ugyan úgy szeretni egy kutyát is ès egy macskát is.
2017. márc. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Inkább kutyás vagyok de a macskákat se utálom, csak szimplán nem jövök ki jól a legtöbbel. Ők nem annyira ragaszkodóak, dögönyözhetőek nagy általánosságban mint egy kutya, jönnek-mennek, ha olyan kedvük van érdekes vagy nekik ha olyan akkor meg haggyábékénmicsinásztakarodj. Persze találkoztam már olyan cicával aki szívesen volt a közelemben, van amelyikkel jól elvagyok de átlagban a kutyákkal jobb az összhang :)
2017. márc. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Bársonytalpú párti vagyok. A kutyákat nem szeretem. Nincs oka és megmagyarázni sem tudom, de az én nyugodt személyiségemhez nem passzol egy aktív kutya. Ettől függetlenül, nem bántom sehogyan sem a négylábú kedvenceket.
2017. márc. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!