Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nektek milyen tapasztalataitok...

Nektek milyen tapasztalataitok vannak a Kutsera állatkereskedésekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Az unokatesóm vett náluk egy tengeri malacot, ami beteg volt már az első napon. A panaszunkra nem is válaszoltak, az eladók meg azt mondták, hogy ők erről nem tehetnek. Mit lehet tenni ilyenkor?

2017. márc. 19. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmit. Minden állatkereskedés ilyen.


A testvérednek utána kellett volna olvasnia hogy honnan kell beszerezni az állatot. Ném értem mire is számítottatok egy kereskedéstől?

2017. márc. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A Kutseranal nekem 5 nap utan elpusztult a papagajom, egyertelmuen beteg volt mar a Kutsearanal. Karteritest koveteltem, de nem voltak tul egyuttmukodoek, az uzletvezeto megigerte hogy elkuldi az orvosi kivizsgalasrol a papirokat, miszerint egeszseges volt az allomany. Azota is kuldi. Senki ne vasaroljon ott.
2017. márc. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Díszes, fényes, csilli-villi üzlet, irreálisan drága dolgokkal. Nagy a választék. Viszont messze kerülöm. Konkrétan a Budaörsi üzlet verte ki nálam a biztosítékot. Szerettem volna tengerimalacot vásárolni, ki is néztem egyet - bár az általam kiválasztott malacka kissé vadnak tűnt.Szerettem volna informálódni az eladó "hölgytől" - aki egy pikirt modorú,undok csajszi volt. Az üzlet üres volt - de megharagudott,mikor megzavartam a traccsolását a másik eladóval. Nem hogy érdemi információt nem adott a malacról - hanem nagyon letorkolt, mikor megkértem,hogy megvizsgálhatom- e az állatot, mielőtt megvásárolnám, hogy nem-e harap, meg van-e mindene - egészséges-e-szerintem ez alap dolog,ha valaki élő állatot, családtagot vesz. Úgy nézett rám a nő, mint a leprásra - hogy képzelem,hogy "fogdosni akarom" az állatot .Mondanom sem kell -távoztam,ezek után messzire elkerülöm az üzletet. Szerintem ez valami offsor cég -itt nem cél az eladás.

Jellemző még,hogy a többi üzleteikben,Westend,Köki ,fiatal,bunkó eladókat alkalmaznak -az még nem okoz nálam lelki kérdést, hogy nem köszönnek,nem segítenek,egymás között trécselnek -nyilván nem idegsebész professzorok, de legalább minimális figyelem,és hozzáértés jó volna, a kapanyél kilóg a szájukból,tisztelet a kivételnek.

A magam részéről állatot csak tenyésztőtől, eledelt meg barátságos kis boltokból szerezek be Kutserát meghagyom másnak.

2017. máj. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!