Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ha látjátok, h egy közepesen...

Ha látjátok, h egy közepesen forgalmas úton, az út közepén, vagy esetleg a járdán, de szabadon bóklászik, szaladgál egy állat (kutya, macska), akkor hajlandóak vagytok akár az autók elé ugrani, vagy az út közepén menni, csakhogy őket ne üssék el?

Figyelt kérdés
Mert én igen..bolond vagyok? :O
2010. máj. 14. 11:14
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Jaj, akkor jó, örülök neki :D

de most tényleg, van olyan ember, aki képes érzelemmentesen végignézni egy állat halálát? o.O

2010. máj. 14. 12:11
 12/15 anonim válasza:
Egyáltalán nem vagy bolond!!!!!! Csak állatszerető vagy ^^
2010. máj. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

hát olyan még nem volt,hogy autó elé ugrottam (nem kerültem még olyan helyzetbe),csak olyan,h mi mentünk autóval és kiszaladt egy pici kutya, persze megálltunk, szerencsére időben észrevettük,pedig este volt és nagyon kicsi volt a kutyus. Szóval nem lett baja,de nagyon reszketett.


Aztán körbekérdeztük ott a közeli házakat,hogy kié a kutyus, meglett a gazdija, visszaadtuk neki és mondtuk,hogy jobb lenne,ha olyan helyre tenné,ahonnan nem szökik ki a főútra.

2010. máj. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én egy tyúkot mentettem meg egyszer az úttestről:D Alig nézhettek hülyének,berohantamfelkaptam a tyukot és vissza a járdára:D:D:D
2010. máj. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

de aranyos :))

:D

2010. máj. 14. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!