Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Elveszett a kutyám mit tegyek?

Elveszett a kutyám mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ma 14:00 körül kiengedtem az udvarra és kiszökött a kerítésen.

Legalábbis ezt feltételezem.

Kertes házban lakunk, de szoba kutyus. Kiengedem az udvarra és ha megunta jelez és beengedem. Kb. fél óra után kezdett gyanús lenni, hogy nem jelez.

Azonnal elindultam gyalog a környéken keresni, sikertelenül. Azóta többször körbe jártam a falut, a környéket, de hűlt helye. Kis faluban élek, el sem tudom képzelni hogy tűnhetett el így.

Ráadásul volt eső, zivatar is közben. Félek, hogy megrémült. A környéket nem ismeri.

Mivel falu, kicsi az esélye, hogy bárki foglalkozna vele, elég sok az utcán kóborló kutya.

Ezért arra, hogy valaki elvigye orvoshoz és beolvassa a csipet kicsi az esély.

Facebookon alig van helyi ismerősöm, fotót kitenni hétfôn tudok legkorábban.

Tanácstalan vagyok :(



2017. jún. 17. 20:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ivartalanítás!!!

A saját biztonsága és a kidobott kiskutyák számának csökkentése érdekében.

2017. jún. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Igen, bíztam benne, hogy elkerülhető, de muszáj lesz elvégeztetnem a műtétet.

Csak féltem az altatás miatt.

Viszont mostmár attól félek hogy, "rákap" a szökdösésre a szukák kedvéért.

2017. jún. 19. 15:41
 13/13 INGRID 2016 ***** válasza:
A bartnommel is tortent iesmi de akkor azttetuk hogy mindehova kitetuk a kepet es ra egy hetre mar othon jatszotunk vele ! ja es hol laksz? Mert nalunk szombaton beszokott egy kuty azotki van kotvee egy lancoz es minden naap megetetuk !!
2017. jún. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!