Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak?! Mi legyen?!

Mit csináljak?! Mi legyen?!

Figyelt kérdés
Egyszer ahogy hibtáztam otthon a tesómmal valmi macsaka nyivákolást hallotunk. Odamentünk. 3 kismacska született nekünk az 2 sárga szinű egy meg fekete. Pont a feketével történt egy baleset amitöl nagyon stresszben vagyok na jó nem annyira... Az a gond hogy egysuer a fekete kismacska pont az ajtóbál volt amikor valaki talán tesóm nem tudom kinyitotta és pont ugye ott volt és hát bumm... A lába majdnem a nyakánál van nem bír fellálni nyávog :( az anyukája valami borzasztó rendes most is kint űl vigyázz rá és a többiekre hohy a róka koma elne vigye. És most itt álunk hogy gobdolkozok hogy nem törot volna el a csontja bár tudom hogy hajlékoby de ebben a világban bármi megtörténhet... Tanácsokat.váron.... Ha nem javúl a helyzet egy hét után állatorvos. Jajj istenkém remélem nincs nagy baja :(
2017. jún. 19. 22:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy hét után orvos, hanem most!
2017. jún. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Kamu.
2017. jún. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2. Nem kamu te iditóta
2017. jún. 19. 23:15
 4/12 A kérdező kommentje:
2. Már bocs de te nem tudod nekem milyen rossz érzés ez hogy szenved egy ártatlan állat!az állat orvossal várok mondtam
2017. jún. 19. 23:17
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"nekem milyen rossz érzés ez hogy szenved egy ártatlan állat!az állat orvossal várok mondtam"


Ez mekkora oximoron, ejj! :D Hát nem bírja nézni, hogy szenved, de nem is segít rajta... syntax error.

2017. jún. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira bánod, hogy szenved, akkor doki. Azonnal.

Csoda ha megéri a holnapot.

(Amúgy az alapján, ami Facebookon zajlik, simán el tudom hinni, hogy nem kamu.)

2017. jún. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Túl élte nyugi akkor ma viszem a dokihoz de nagyábil mit várhatok töle rosszat vagy jót kb?
2017. jún. 20. 09:45
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted mi távdiagnoszták? Innen nem tudjuk megmondani.
2017. jún. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Már tud hárni nem fogom elvinni a dokihoz de nagyon elvan némulva de remélem nem lesz így sokáig
2017. jún. 20. 11:42
 10/12 anonim ***** válasza:
Fogd már fel, hogy állatorvosra van szüksége!!!
2017. jún. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!