Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak?! Mi legyen?!

Mit csináljak?! Mi legyen?!

Figyelt kérdés
Egyszer ahogy hibtáztam otthon a tesómmal valmi macsaka nyivákolást hallotunk. Odamentünk. 3 kismacska született nekünk az 2 sárga szinű egy meg fekete. Pont a feketével történt egy baleset amitöl nagyon stresszben vagyok na jó nem annyira... Az a gond hogy egysuer a fekete kismacska pont az ajtóbál volt amikor valaki talán tesóm nem tudom kinyitotta és pont ugye ott volt és hát bumm... A lába majdnem a nyakánál van nem bír fellálni nyávog :( az anyukája valami borzasztó rendes most is kint űl vigyázz rá és a többiekre hohy a róka koma elne vigye. És most itt álunk hogy gobdolkozok hogy nem törot volna el a csontja bár tudom hogy hajlékoby de ebben a világban bármi megtörténhet... Tanácsokat.váron.... Ha nem javúl a helyzet egy hét után állatorvos. Jajj istenkém remélem nincs nagy baja :(
2017. jún. 19. 22:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az nagyon jo,hogy tud jarni,csak nem mindegy,hogy a serult labat is hasznalja-e es,ha igen akkor hogyan.Nem tudom,hogy kell elkepzelni,hogy "a laba majdnem a nyakanal van",de nem hangzik jol.Valoszinu,hogy valami komolyabb serulese van es attol,hogy kozlekedik meg komoly fajdalmai lehetnek.
2017. jún. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Már tudd hárni megmondtam nincs már semmi baja megnézettűk
2017. jún. 20. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!