Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit vehetek a 6 éves hüllőimád...

Mit vehetek a 6 éves hüllőimádó lányomnak?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretne valamit a szobájába, ami csak az övé. Természetesen nem arról van szó, hogy egyedül látná el, tudom, hogy minden feladat rám maradna, és ez nem is baj, mert úgysincs semmi állatunk. Leopárd gekkó nagyon durva lenne?
2017. júl. 9. 22:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Jól látod, igazából olyat vegyél neki amitől te se tartasz és te is el tudod látni. Szerintem egy leopárd gekkó nem lenne durva ha megfelelő terráriumot vesztek és ha a lányod tudja finoman kezelni az állatot, bár inkább nem adnám neki. Nem miatta, csak a gyerekek még gyerek mivoltukból is tudnak durvák lenni és sok nem nekik való állat van ami nem bírja a nyomorgatást.
2017. júl. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%

Teknős esetleg? Akár szárazföldi vagy vízi


Igazából te ismered a lányod, ha szerinted egy gekkóval kis tudna finoman bánni, akkor akár az is lehet.

2017. júl. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Egy dologtól félek, a szalmonella. Lehet, hogy hülye kérdés, de ha az állat egyfolytában be van zárva és egyáltalán nem nyúlunk hozzá, akkor is van fertőzésveszély? Van egy 2 éves lányom is.
2017. júl. 9. 22:41
 4/16 anonim ***** válasza:
24%
Ekkora gyereknek nem való hüllő, éppen a szalmonella miatt. Amivel eteted egér, az is hordozhatja!
2017. júl. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
EGÉR??? Ezek nem ilyen tücsök, lárva, sáska evők?
2017. júl. 9. 22:56
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
plüssgyík
2017. júl. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt dolog, hogy előbb-utóbb ne nyúljon hozzá. Ha biztonsági üveg mögött van a legszuperebb zár mögött, akkor is előbb-utóbb feltalálja magát egy gyerek. :-D


Nem egyszerű a kérdés, nehéz ügy :D

2017. júl. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
22%
Ékszerteki. Sokkal kevésbé fog fájni a fejed amikor a gyermeki szeretettől kipurcan,mint egy méregdrága gekkónál. Plusz van páncélja,tovább bírja a nyomorgatást.
2017. júl. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
Bocs, a végét nem olvastam. Szerintem a gekkó mehet! Én siklókra, kígyókra, teknősökre gondoltam. Bár a teknős kétéltű (is). A vízi teknősök is komoly szalmonellahordozók!
2017. júl. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Olyan bizonytalan vagyok. Karácsonyra tervezzük, meglepetés lenne. Egy barátunknak van 3, ő nagyon ajánlja. Nála lenne terráriumostól decemberben. De ha tényleg nem nyúlnak hozzá, csak mondjuk kívülről piszkálják az üveget, akkor fertőz?
2017. júl. 9. 23:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!