Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Afrikai fehérhasú törpesünnek...

Afrikai fehérhasú törpesünnek nagyon késő, ha 2 éves korában volt először pároztatva?

Figyelt kérdés

Először pároztattuk az afrikai törpehasú süninket, aki már 2 éves. Tudtuk, hogy egy éves kor előtt ajánlott de nem hittük volna,hogy akkora nagy baj ha 2 évesen van először. De mostanában elég sokat olvastam róla és nagyon megijedtem, hogy ez már túl késő lehetne neki. Nagyon szeretem és nem szeretném ha bármi is történne vele. Hogyan tudnám megvédeni? Egyébként nem vagyunk benne biztosak hogy vemhes, mert nem hízik

De ciciket már látunk, és mintha fészket építene

De a súlya tényleg változatlan

Mit gondoltok? Negatív emberek légyszi kíméljenek

Tanácsot szeretnek, nem kioktatást😉



2017. júl. 15. 06:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha tényleg felelősségteljes gazdi lennél, nem szaporítanál. Ennyit tudok hozzátenni a kérdésedhez. Ha ennyi mindenre nem tudod a választ, nagyon nem való neked a pároztatósni. Ez nem játék, állatok élete múlik rajta.
2017. júl. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia en is süntartó vagyok! Mindennek utánanéztem mikor megvettem meg a pároztatasnak is de nem találtam ilyen információt szerintem nem gond mert élettartamuk 8 év is lehet. Szerintem hivj fel egy tenyészetet vagy látogass el egyhez es kérdezd meg ők biztosan tudják!
2018. jan. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!