Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért tudnak a gyerekek és a...

Miért tudnak a gyerekek és a felnőttek ilyen keveset az állatokról?

Figyelt kérdés
És úgy önmagában az élővilágról.

2017. júl. 28. 12:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

"Ha nem tetszik, nem muszáj olvasni, van még ezer más kérdés is itt! "


Ja, tényleg eltudod fogadni. Egyébként 50 kg mint tipp tényleg kemény, de itt a mértékegységek ismeretével van a nagyobb gond. Ha tudná hogy milyen kevés 50 kg, nem mondana ilyet.

2017. júl. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó.

Az első vagyok, köszi a kioktatást és lepontozást, de Magyarországon az összes állatkertben van állatsimogató. Nos, tudtommal ott kecskék, nyuszik, illetve juhok szoktak lenni, ezért is írtam, hogy ez sajnálatos dolog.

2017. júl. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Jó tanuló pedig, vágja a mértékegységeket, matekból is négyes-ötös. Egyszerűen szerintem csak nem érdekli. Sokkal inkább a pletykák.... de mindegy is.
2017. júl. 31. 10:23
 14/14 anonim ***** válasza:

Bár az lenne a legnagyobb baj állat ügyben, hogy nem tudja, valaki hogy hány kilós a jegesmedve. Olyannal úgy is ritkán találkozik.

De amikor kutyát, meg macskát vállal úgy, hogy alap dolgokról fogalma sincs, vagy teljes tévedésben van, az az igazán durva.

Amikor valaki azt képzeli, hogy pl. kutyát tartani annyi csak, hogy etetem és mikor úgy tartja kedves néha játszok is vele.

Ez a nagy gáz!

2020. szept. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!