Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan enyhitsem a vágyat, ha...

Hogyan enyhitsem a vágyat, ha nem lehet állatom?

Figyelt kérdés
Most olyan fázisban vagyok az életemben, hogy gyakran utazom, van, hogy hónapokra is, albérletekben vagyok, rokonoknál stb. Tehát mozgásban. Nagyon nagy, és régi vágyam, hogy legyen egy kutyám. Nagyon szeretem az állatokat, 2x is volt, hogy kikönyörögtem, hogy az utcán talált kiscica nálunk maradhasson. Ez nagy sikernek számit a szüleimnél amúgy :D. És itt van, nagyon szeretném, de igy nem tudom, hogyan lehetne.
2017. aug. 5. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:
81%
Miert vagytok folyton mozgasban? Amig nem lesz fix lakasotok ahol elni fogtok a kutya vagy mas haziallat erdekeben inkabb ne szerezz be egyetbse...gondolj bele milyen rossz neki is a folytonos hurcolkodas es sose tudja megszokni a helyet. A masik az h nagyon sok helyen nem nezik jo szemmel a haziallatokat foleg a kutyakat sajnos tehat a ti kezetek is meglesz kotve h hova mehettek hova nem eppen lakni. Aztan a vege csak az lenne h tul sok nyuggel jar es megvalsz tole...semmi ertelme. Legy tekintettek a haziallatra es magatokra. Ha mar lesz olyan hely ahol.mar maradtok ott mar fellehet esetleg vetni a dolgot
2017. aug. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Menj menhelyre önkénteskedni. Az kb mindenhol van, az útiköltség kivételével ingyenesen tudsz kutyákat nyunyuzgatni :D
2017. aug. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!