Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatom legyen?

Milyen állatom legyen?

Figyelt kérdés
valami kisebb állatka kéne NEM MACSKA NEM KUTYA NEM LÓ az már van........ napi 3-4 órát tudnék vele foglalkozni és én szeretném vadonból befogni mit ajánlotok?
2014. dec. 8. 15:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Aranyhal.... :D Viccet félretéve, mit szólsz egy törpenyúlhoz?:)
2014. dec. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ilyen hozzáállással semmilyet. Legutóbb még békát akartál, utána egeret. Most már az sem jó? Állatot szabadból befogni állatkínzás, ha egy póknál magasabb rendű, ráadásul sok faj védett is.
2014. dec. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
én szeretném befogni
2014. dec. 8. 15:18
 4/14 anonim ***** válasza:
Tilos vadon élő állatot befogni. Egyáltalán honnan jött ez az ötleted? Ha annyira vadállatot akarsz, fogadj örökbe egy állatkertből, és látogasd.
2014. dec. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
valami kis állatra vágyom már tengerimalacom lovam kutyám macskám hörcsögöm is van de imádom gondozni és félek a póktól
2014. dec. 8. 15:24
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Van kutyád... egy kutyának minimum meg kéne add a 2 órát (séta+játék minimum ennyi), cicának (ha azt akarod, hogy nem unatkozzon, mert ha unatkozik, akkor neki nem jó) is minimum 1 órát kéne adj. A ló is igényel 1-2 órát. Eltelik 5 óra már. Alszol 8 órát. Dolgozol/Tanulsz kb. 9 órát. (ez már 22 óra) még kell egyél, igyál, pisilj, kakilj, főzz, tusolj/fürödj ez legalább 2 óra.

+ szórakoznod kell állatokon kívül is, nem? Az általánosan a diákoknak 3-4 óra szokott lenni

És még 3-4 órát egy újabb állatra szánnál?

Hmm, én egy számológépet ajánlok neked :)

2014. dec. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A 6. nem ír hülyeséget. Én azt javaslom, h gondozz internetes állatokat. Sokféle nevelde van már, nézz körül. :)
2014. dec. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nekem ez a szórakozás a barátnőm átjön ő elmegy lovagolni anya a cicákról gondoskodik én meg a kutyával 30 percet sétálok futógépezek tanítok neki dolgokat játszok vele és rohadt nagy az udvar és tengerimalaccal este 1-2 órát játszok vagy fordul a kocka + 1 tesóm is besegít nyergel kantároz stb...
2014. dec. 8. 15:37
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem bőven elég egyszerre ennyi,ezek mind olyan állatok amelyek közül egyikkel többet kell foglalkozni mint a másikkal!

Foglalkozz ezekkel,vagy őket már meguntad?

Vadonból befogni pedig nem szabad mert a legtöbbjük védett,és igen,van utánuk büntetés is!

2014. dec. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor jóformán:

A ló a barátnődé, és a ló is érezheti, hogy a barátnőd a gazdája.

Ha a cicákról anyud gondoskodik, akkor nem mondhatod magadénak, attól, hogy 2 percet simogatod majd tojsz rá.

Kutyával 30 percet? o.o milyen fajta egyáltalán?

Tengerimalac... gondolom egyedül tartod, ha ennyit szánsz rá, de szerintem így is kevés, ha egyedül van.

2014. dec. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!