Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ma megharapta a kiskutyámat...

Ma megharapta a kiskutyámat egy nagy testű kutya. Mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés
IGaz, hogy a kiskutyám támadta meg, szerencsére pórázon volt a nagykutya, de így is alig tudták visszafogni annyira megvolt vadulva, azt hittem szét is szedi az enyémet! Nem kellene ekkora kutyának szájkosár is? A környéken eléggé haragszanak rájuk,mert több kutyussal is volt márösszetűzése!
2010. máj. 23. 21:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Én minden utcán sétáltatott kutyára rakatnék szájkosarat.
2010. máj. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
21:49 elég viccesen néznének ki a kis ölebek szájkosárral :D :D
2010. máj. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
51%

Első: Jó majd összekötöm a pincsim száját mert szájkosár nincs rá :)


Amúgy kérdező: Ha a kiskutyád nem támadta volna meg a kutyát akkor lehet nem is lett volna az egészből semmi. Kerüld el őket ha nem jön ki a két kutya egymással. Ha meg nem let az ügyből állatorvos akkor meg felesleges balhéznod is rajta mert az ilyen bármikor meg esik.

Az enyém ma verekedett össze egy Amerikai Staffordshire Terrierrel. Haverok amúgy. Igaz most az AmStaff megtépázta kicsit meg lefogta a nyakánál de a pincsim meg megharapta a seggét meg a nyakát. Nem hagyja magát :D Vicces volt nem is szóltunk bele pedig elég durván nézett ki mint ha az AmStaff szét akarta volna tépni de amúgy nem bántotta csak lefogta. Kicsit bepörögtek játék közben. Utána persze ment a puszi puszi egymásnak.

2010. máj. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
84%
Ha a kutya nem csinált volna semmit vagy nem tudott volna mert pórázon ha a te kutyád nem támadja meg akkor bizony te vagy a hibás. Akármilyen kicsi a kuyád kötelességed megnevelni vagy elzárni ha ez nem megy, pórázon vinni!
2010. máj. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%
Nyugodtan leszavazhatsz de nem adok neked igazat. Letámadta a kutyád a nagytestüt az meg csak védekezésül támadt amit a te kutyád provokált ki. Azt is nagyon birom hogy rátetettnél a nagytestűre szájkosarat a tiéd meg ott lenne szájkosár nélkül. Ennyi erővel a tiédre miért nem raksz? Nem okolok senkit de ha te igy "bepörögtél" ettől akkor gondolj bele a másik kutyás helyébe is. Attól hogy neked kiskutyád van nem azt jelenti hogy a tiéd minden ok nélkül nekironthat más kutyájának.
2010. máj. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%
Miért nem vigyázol jobban a kutyádra? Kösd meg te is. A másik pórázon volt, nem kell rá szájkosár.
2010. máj. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem is kéne rájuk szájkosár,mondjuk a szelídebb ölebekre nem,de van egy tacsim,akire biztos raknék,ha városban sétáltatnám(falun élek):)
2010. máj. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
igen, ezt a mentalitást én is bírom, kis idegbeteg ölebecske póráz nélkül bárkire rátámadhat, és persze a pórázon sétáltatott, megtámadott kutya a hibás, mert az nagyobb...amúgy póráz nélkül városban tilos bármilyen kutyát sétáltatni
2010. máj. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
50%
Nekem kistestű és közepes méretű kutyám is van,és ha a kisebb "ront neki"(csak játékból) a nagynak,akkor is a kicsit féltem,mert ő nem tud kárt tenni a nagyban,de fordítva igen.
2010. máj. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Hasonló volt velem a múltkor:az én pici kutyám pórázon volt,és kirohant valahonnan 2nagy dög,és rátámadtak az enyémre.Felkaptam szerencsétlent,ráordítottam a kutyákra,de alig akartak elmenni,azt hittem felrúgom őket.Remegtem az idegtől,odamentem ahhoz a házhoz,pont jött ki a nő,és mondom neki,hogy azt a 2 k..va dögöt talán meg kellene kötni!Hebegett-hápogott,de ha valami nagyobb baj lett volna,feljelentem.Azóta sem megyek arra,mert még a végén nemcsak a kutyámra,hanem rám is rámtámadnak.
2010. máj. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!