Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Valaki valahol tud örökbefogad...

Valaki valahol tud örökbefogadható lovat? Vagy olyan oldalt ahol vannak örökbefogadható lovak?

Figyelt kérdés
2010. máj. 24. 16:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Küldd el (privátban) h milyen körülményeket tudnál neki biztosítani, és ha látszólag megfelelőeket, akkor közvetítek.

Egyébként akit én tudok, ő is kehes :(

2010. máj. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt komolyan nem értem akkor se, ha társnak kell. Ha társnak kell, vegyél egy csikót, akár póni csikót. 50 000 ft. Én biztos ezt csinálnám ha társnak kéne, inkább, mint ingyen egy öreg beteg lovat. És ha úgyis társnak kell csak, külön jó lehet, hogy 3-4 év múlva még lovagolhatsz is rajta. Nem jobb? Ha nem nincs 50.000 ft-od se egy lóra, akkor ugye az érvényes, amit felettem írtak. Vegyél csikót! Vagy pónit! Ne fogadj örökbe, ha csak nem vagy jótékonykodó milliomos!
2010. máj. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Milliomos azért nem vagyok, de jótékonykodó igen. Kapni fogok egy csikót is. De szeretnék segíteni a lovakon.

Most találtam 2 is. Egy fekete kislóvat aki nagyon kehes és egy 10 éves pej heréltet ami lovagolható állítólag mert hogy nagyon minimálisan köhög.

2010. máj. 25. 01:16
 14/21 A kérdező kommentje:
22:21-es őket találtad te is?
2010. máj. 25. 01:16
 15/21 anonim ***** válasza:
A beteg lovaknál számíts 100 ezres nagyságrendű állatorvosi számlákra!
2010. máj. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

És a számlákon túl arra is, hogy kehes lovat nem lehet akárhogy tartani, illetve takarmányozni. Tavasztól őszig illik füves karámban tartani, beállóval. Télen tágas, levegős, de huzatmentes boxra van szüksége. Takarmányát vizezni kell, a szénát is, szénahálóban, áztatva kaphatja. Abrakot áztatva. Napi szinten gyógyszerezés, rendszeres állatorvosi kontroll. Ha a kehesség olyan mértékű, hogy mozogni sincs nagy kedve a lónak, külön odafigyelést igényel a táplálása, hiszen a kólikát is meg kéne úszni, a lábak beszűrődését is, sorolhatnám napestig a nehézségeket.

Szép dolog, ha valaki segíteni akar egy állaton - én is megtettem, nem saját pénzből, én "csak" a munkát adtam, milliomos volt, aki befogadta és a pénzt költötte rá. Átlagember nem engedheti ezt meg magának.

2010. máj. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Ilyen feltételek alatt vannak tartva az én lovaim is.
2010. máj. 28. 09:52
 18/21 anonim ***** válasza:

Szerintem a legjobb megoldás, ha idős lovat fogadsz örökbe, akit mondjuk azért adnak oda (leginkább lovasiskolák) mert már nem tudják lovagolni (a kora miatt). Mármint egészséges, de öreg. Ez esetben nem kell költened a kehességre vagy egyéb ilyen betegségre, csak ha vmi gond adódik, pl. kólika, lábsérülés.

Paci.hu-t ajánlom!

2010. máj. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nézz körbe lovardákba a 10 éves lovakat örökbe adják teljesen ingyen!Annyi a kikötésük, hogy jó helyen legyen! Én egy ilyet már elszúrtam =( De remélem találok közeli lovardába magamnak pacit! =)
2010. szept. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
ez mekkora hülyeség már??? miért adnák örökbe a 10 éves lovakat? egy 10 éves ló nem öreg, főleg nem lovasiskolába!
2010. okt. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!